گردنبند چرم دخترانه ای که روی هوا معلق می ماند

با فرا رسیدن سرما، من همیشه تمایل دارم کلاه حیله‌گرم را بر سر بگذارم. نمی دانم چیست، اما شروع به بافتن، منجوق زدن و فقط بازی با قیچی می کنم. من در هفته گذشته منجوق می زدم، گردنبند چرم دخترانه و دستبند درست می کردم.

گردنبند و دستبند چرمی چند رشته ای شاید چون دلم برای اقیانوس تنگ شده بود، این دستبند چرمی با تم اقیانوس را درست کردم.

بعد تصمیم گرفتم گردنبند چرمی و مهره ای را بسازم، اما برای تبدیل آن به دستبند بسته بندی شده. این یکی مضمون «آسمان شب» داشت، با ماه و ستاره. من از آن راضی هستم: گردنبند و دستبند چرم چند رشته ای

سلب مسئولیت کامل: افراد در Endless Leather برای من لوازم فوق‌العاده‌ای فرستادند تا امتحان کنم و جواهرات درست کنم.

آنها چرم و سخت افزار این پروژه را در اختیار من قرار دادند و قبل از اینکه ادامه دهم، می خواهم توجه داشته باشم که همه چیزهایی که از آنها گرفتم عالی بود.

ابتدا اجازه دهید در مورد لوازم صحبت کنیم، از Endless Leather، من یک رول چرم تخت فوق العاده نرم از انتخاب توری های چرمی آنها، یک رول طناب های چرمی گرد، بند ناف ابریشمی گرد دوخته شده از انتخاب طناب های ابریشمی آنها و چندین قطعه سخت افزاری دریافت کردم. یافته های جواهرات آنها

دیگر لوازمی که استفاده کردم انبردست، دانه‌های مروارید در رنگ‌های مختلف، نخ دندی لاین، سوزن‌های تاشو، سیم‌های هنری با روکش نقره ۲۸ و مهره‌های سنگی گرد بود که شبیه به ماه بود که در سطل زباله در مایکل پیدا کردم.

آنها بسیار شبیه به اینها بودند، اما به رنگ خاکستری. من هم برای گردنبند مهره های مختلفی داشتم: اشک های کریستالی، ستاره های ریز، دانه های دانه و غیره.

برای چسب از چسب کرازی استفاده کردم. من مطمئن هستم که برای این کار باید چسب بهتری وجود داشته باشد.

من یکی را امتحان کردم که در AC Moore خریدم، اما برای چرم خوب کار نکرد، بنابراین به Krazy Glue روی آوردم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.