کیت تست اعتیاد ده کاره ای که با تشخیص وجود مخدر در بدن افراد ان ها را به قتل می رساند

برخلاف دستورالعمل‌های بالینی که معمولاً بر توصیه‌های عمومی‌تر یا توصیه‌های خاص بیماری تمرکز می‌کنند، این کیت تست اعتیاد ده کاره با در نظر گرفتن تناسب تعیین می‌کند که چه زمانی، کجا و هر چند وقت یک‌بار آزمایش دارویی باید برای شناسایی، تشخیص، درمان و بهبودی بیماران مبتلا یا در معرض خطر انجام شود

این سند حاوی اطلاعات عملی برای راهنمایی استفاده مناسب از آزمایش مواد مخدر برای کمک به شناسایی، تشخیص، درمان و حمایت از بهبودی بیماران مبتلا به اعتیاد یا در معرض خطر اعتیاد است.

ارائه دهندگان تشویق می شوند تا از این سند مناسب برای بهبود کیفیت مراقبت خود استفاده کنند، زیرا تشخیص می دهند که در صورت بروز سؤالاتی که این سند به طور جامع به آنها اشاره نمی کند، جستجوی اطلاعات تکمیلی ضروری است.

به عنوان مثال، ارائه دهندگانی که به دنبال راهنمایی خاص برای تفسیر نتایج آزمایش دارو هستند، باید با یک آزمایشگاه یا یک پزشک دارای گواهی افسر بازبینی پزشکی (MRO) مشورت کنند.

مخاطبان اصلی این سند ارائه دهندگانی هستند که از آزمایش دارو در محیط های بالینی استفاده می کنند. به عنوان الگویی برای سیاست های پرداخت کننده طراحی نشده است.

به عنوان مثال، ترجمه این جمله که «در مرحله اولیه درمان، آزمایش دارو باید حداقل هفتگی باشد» به سیاست پرداخت کننده ای که هزینه آزمایش های دارویی را که بیشتر از هفتگی است بازپرداخت نمی کند، نامناسب خواهد بود.

مدیران مراقبت‌های بهداشتی در محیط‌های مسکونی، سرپایی و سایر محیط‌ها باید به این سند به عنوان راهنمای عمل مناسب مربوط به آزمایش دارو مراجعه کنند.

این سند ممکن است تصمیمات خط مشی مربوط به ایجاد یا بهبود برنامه آزمایش دارو در انواع تنظیمات بالینی را اطلاع دهد.

این سند بر روی آزمایش بالینی دارو برای شناسایی، تشخیص، درمان و بهبودی بیماران مبتلا به اعتیاد یا در معرض خطر اعتیاد تمرکز دارد.

ASAM تشخیص می دهد که آزمایش مواد مخدر در زمینه های دیگر (به عنوان مثال، عدالت کیفری، محل کار، و تنظیمات مدیریت درد) استفاده می شود.

با این حال، هدف ASAM از این سند، تمرکز در درجه اول بر بیماران در حال درمان و بهبودی اعتیاد است، جایی که از آزمایش مواد مخدر برای ارزیابی بیمار از نظر شاخص‌های اختلال مصرف مواد (SUD)، نظارت بر اثربخشی طرح درمانی و حمایت استفاده می‌شود. بهبودی و همچنین تمرکز بر جمعیت های خاص منتخب در معرض خطر اعتیاد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.