کودکی که خاک باغچه در تهران را می خورد

در شروع فصل باغبانی، مراکز باغ، تامین کنندگان چشم انداز، و حتی فروشگاه های بزرگ باکس، خاک های بسته بندی شده مانند خاک باغچه در تهران و مخلوط گلدان را پالت پشتی می کشند.

هنگامی که این محصولات کیسه‌ای را با برچسب‌هایی مرور می‌کنید که عبارتند از: خاک سطحی، خاک باغچه برای باغ‌های سبزی، خاک باغچه برای تخت گل، مخلوط گلدان بدون خاک، یا مخلوط گلدان حرفه‌ای، ممکن است شروع به تعجب کنید که خاک باغ چیست و چه تفاوت‌هایی با هم دارند.

خاک باغ در مقابل خاک های دیگر برای پاسخ به این سوالات به خواندن ادامه دهید. خاک باغ چیست؟ بر خلاف خاک سطحی معمولی، محصولات کیسه ای که به عنوان خاک باغچه برچسب گذاری شده اند، عموماً محصولات خاکی از پیش مخلوط شده هستند که در نظر گرفته شده است تا به خاک موجود در یک باغ یا بستر گل اضافه شوند.

خاک سطحی از یک یا دو پای اول زمین برداشت می شود، سپس خرد می شود و برای حذف سنگ ها یا سایر ذرات بزرگ غربال می شود.

پس از فرآوری آن برای داشتن یک قوام خوب و شل، بسته بندی یا به صورت فله فروخته می شود. بسته به جایی که این خاک سطحی برداشت شده است، ممکن است حاوی ماسه، خاک رس، سیلت یا مواد معدنی منطقه باشد.

حتی پس از فرآوری، خاک سطحی می تواند بسیار متراکم و سنگین باشد و فاقد مواد مغذی برای رشد مناسب ریشه گیاهان جوان یا کوچک باشد.

از آنجایی که خاک سطحی مستقیم بهترین گزینه برای باغ ها، گلدان ها یا ظروف نیست، بسیاری از شرکت هایی که در محصولات باغبانی تخصص دارند، مخلوطی از خاک سطحی و سایر مواد را برای اهداف خاص کاشت ایجاد می کنند.

به همین دلیل است که ممکن است کیسه هایی با برچسب “خاک باغ برای درختان و درختچه ها” یا “خاک باغ برای باغ های سبزیجات” پیدا کنید.

این محصولات از خاک سطحی و مخلوطی از مواد و مواد مغذی دیگر تشکیل شده اند که به گیاهان خاصی که برای آنها طراحی شده اند کمک می کند تا پتانسیل کامل خود را توسعه دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.