کفپوش خودرویی که آب را به خود جذب نمی کند

شرایط آب و هوایی همیشه در حال تغییر، حرکت حرارتی کفپوش ماشین چرخه‌ای را ایجاد می‌کند که می‌تواند سیستم‌های کفپوش با قابلیت کمتر را به شکست برساند، اما PUMA در مقابله با چنین چرخه‌های حرارتی بسیار ماهر است.

در واقع، این سیستم از انعطاف پذیری و قابلیت ارتجاعی قابل توجهی در محدوده دمایی گسترده برخوردار است، به این معنی که در دماهای پایین شکننده نمی شود یا در دماهای بالا زیر نور شدید و مستقیم خورشید نرم نمی شود.

بر خلاف عرشه های در معرض، سطوح متوسط نیاز به تحمل کمتری در معرض شرایط آب و هوایی دارند، اما باید به اندازه کافی مقاوم باشند تا در برابر سایش و تنش های برشی ثابت وسایل نقلیه متحرک مقاومت کنند.

هنگامی که پر از وسایل نقلیه است، یک عرشه پارک خودروی میانی در مقایسه با زمانی که خالی است، به طور قابل توجهی منعطف می شود، بنابراین انعطاف پذیری سیستم بسیار مهم است.

اگر در سیستم کف‌سازی انعطاف‌پذیری وجود نداشته باشد، این شرایط متفاوت به احتمال زیاد باعث ایجاد ترک در طول زمان می‌شود که منجر به شکست بالقوه خطرناک کف می‌شود.

کفپوش پلی اورتان یا PU به دلیل طول عمر طولانی، مقاومت در برابر سایش و ضربه عالی، توانایی تزئینی و پایداری در برابر اشعه ماوراء بنفش با حفظ براقیت طولانی مدت بسته به مشخصات مشتری، به خوبی شناخته شده است.

علاوه بر تمام این ویژگی‌ها، انعطاف‌پذیری سیستم‌های PU است که آن را به‌ویژه برای عرشه‌های پارک خودروی میانی مناسب می‌کند.

PU را می توان با یک سیلر آلیفاتیک مشخص کرد، که رنگ پوشش عرشه را با حفظ براقیت عالی و بسیار سخت می کند.

ثبات رنگ یکی از ملاحظات کلیدی عرشه های پارکینگ برای جلوگیری از تغییر رنگ و همچنین حفظ براقیت بالا برای بسیاری است که می تواند فضای پارک خودرو را محیطی امن تر و دلپذیرتر احساس کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.