کفش مجلسی شیک زنانه ای که خلق و خوی شما را ملایم تر می کند

شایان ذکر است که کفش مجلسی شیک زنانه می تواند از کوتاه شدن تاندون آشیل شما جلوگیری کند: طبق مطالعه‌ای که توسط دانشکده پزشکی هاروارد انجام شده است، پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند برای مدت طولانی می‌تواند منجر به کوتاه شدن تاندون آشیل شود که می‌تواند منجر به کوتاه شدن گام‌ها، رشد ماهیچه‌های ساق پا و حتی خم شدن دائمی انگشتان پا شود.

با پوشیدن کفش مناسب برای مدت طولانی، می توانید از این آسیب های دائمی جلوگیری کنید و در عین حال به بدن خود فرصت دهید تا از آسیب کفش های بد بهبود یابد.

می تواند از سقوط جلوگیری کند: مطالعه‌ای که توسط مجله انجمن سالمندان آمریکا انجام شده، نشان می‌دهد که پوشیدن کفش‌هایی با قوس خوب، پنجه گرد، پاشنه‌های کوتاه یا صاف و مواد نرم، خطر افتادن شما را کاهش می‌دهد و در واقع می‌تواند از افتادن بهتر از پای برهنه جلوگیری کند.

از کمردرد جلوگیری می کنند: پوشیدن کفش مناسب نه تنها می تواند پاهای شما را نجات دهد بلکه کمر شما را نیز نجات می دهد! انتخاب کفشی با کف پا بزرگ و جعبه پنجه پهن به پاهای شما اجازه می دهد تا باز شوند و به شما ثبات بیشتر و فشار کمتری به کمر برای حفظ تعادل شما می دهد.

آنها می توانند مشکلات پا را درمان کنند: کفش های عالی نه تنها می توانند از آسیب های بعدی جلوگیری کنند، بلکه می توانند جراحات موجود را نیز التیام بخشند!

کفش‌های ارتوپدی که قوس پای شما یا قسمت بیرونی پای شما را نگه می‌دارند می‌توانند به بهبود آسیب‌های مچ پا که در طول زمان ناشی از پوشیدن کفش‌های نادرست ایجاد شده‌اند، کمک کنند.

آنها می توانند به شما کمک کنند بهتر ورزش کنید: آیا تا به حال برای دویدن رفته اید که 20 دقیقه بعد برگردید، در حالی که پاهایتان از جسارت در پیاده رو درد می کند؟

پوشیدن کفش مناسب برای هر تمرینی که دنبال می‌کنید می‌تواند شما را در طول آن ورزش تقویت کند. این به این دلیل است که کفش مناسب شوک ناشی از جهش بدن شما را از زمین جذب می کند و بدن شما را از کار اضافی برای مقابله با ضربه باز می دارد.

این همچنین به این معنی است که همه کفش‌های ورزشی برابر نیستند کفش‌های بسکتبال، با پاشنه صاف و ساپورت قوس، به اندازه کفش‌های دویدن موثر نیستند و بالعکس.

پوشیدن کفش مناسب برای ورزش می تواند عملکرد شما را بهبود بخشد و از بدن شما نیز محافظت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.