کشف روشویی سنگی جدید در خانه ی بازیگر معروف ترک

چه چیزی از روشویی سنگی جدید نیاز دارید؟ زیبایی؟ ثبات؟ سطحی که به راحتی تمیز می شود؟ این همه با سنگ طبیعی قابل دستیابی است، ماده ای که باید به عنوان اولین انتخاب برای حمام خود در نظر بگیرید.

از اونیکس گرفته تا تراورتن، مرمر و گرانیت، چیزهای زیادی در مورد سنگ های تراشیده شده با دست با تجربه وجود دارد. می خواهیم استحکام و پویایی بصری سینک سنگ طبیعی را توضیح دهیم. برای معرفی با ما همراه باشید.

آیا سبک سینک خاصی را تنظیم کرده اید؟ در چند سال گذشته، طرح های تخم مرغی در حمام های بریتانیا جای پای خود را به دست آورده اند.

بنابراین سینک‌های مربع‌تری با لبه‌های گرد داشته باشید که به فضایی مینیمال یا طبیعی‌شده تناسب دارند. سنگ متریال مناسبی برای هر دو گرایش است.

یک برش خوب به سینک کمک می کند طوری به نظر برسد که گویی همیشه آنجا بوده است. به جای فریاد زدن برای جلب توجه، سینک مجاز است طبیعی و بی تکلف باشد.

می‌توانید از سنگ‌های تزئینی بیشتری در اطراف آن استفاده کنید – برای مثال روی یک روشویی – یا از رنگ‌های کم‌رنگ و کم‌رنگ برای آرامش استفاده کنید.

همانطور که گفته شد، برخی از سنگ ها بزرگتر هستند. کافی است به چند مورد از محصولات بزرگ در محدوده حمام ما نگاه کنید، مانند سنگ تراورتن Calacatta Statuario یا گرانیت Orinoco Sensa.

رگ سنگین آنها با هر چیز دیگری که در دنیا پیدا می کنید متفاوت است. برش های تکی سنگ منحصر به فرد است. آنها تحت وزن ها و دماهای مختلف تشکیل می شوند. از نظر زیبایی، می تواند سینک شما را در زیر نور قوی متمایز کند.

چنین ظاهری نیز با گذشت زمان از بین نمی رود. از آنجایی که تمیز کردن و نگهداری سنگ طبیعی بسیار آسان است  با تقریباً عدم تخلخل کامل برای سنگ های آماده حمام  لازم نیست نگران لکه شدن یا محو شدن رنگ باشید. فقط مطمئن شوید که سنگ ها مهر و موم شده اند تا از آسیب آب جلوگیری شود.

یک سنگ تراشی سنگ انتخابی شما را به اندازه هایی که برای فضای شما مناسب تر است، اصلاح می کند. در اصل، سینک هرگز خیلی بزرگ، کوچک یا مزاحم نخواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.