چیدمان راحت منزل شما با دانستن اصول چیدمان مبل ها

چیدمان مبلمان اتاق نشیمن با تلویزیون می تواند کاری دلهره آور باشد.

هنگامی که با یک اتاق خالی مواجه مبل سلطنتی طوسی می شوید، پر کردن آن به گونه ای که هم کاربردی و هم از نظر زیبایی در اطراف وسایل الکترونیکی شما خوشایند باشد، می تواند کاری طاقت فرسا به نظر برسد.

اما در طول سال ها، طراحان داخلی تعدادی از اصول ساده و کاربردی را تشخیص داده اند که باعث می شود تلویزیون شما در اتاق نشیمن شما خوب به نظر برسد.

فقط این قوانین عقل سلیم را دنبال کنید و متوجه خواهید شد که چیدمان مبلمان – با یا بدون تلویزیون در تصویر – به هر حال چندان ترسناک نیست.

چیدمان های محبوب مبلمان لابستر را در نظر بگیرید
با در نظر گرفتن چیدمان اتاق نشیمن که طراحان برای زیباترین اتاق ها به آن گرایش دارند، گزینه های خود را ساده کنید. در اینجا چند نمونه از چیدمان مبلمان اتاق نشیمن آورده شده است.

چیدمان متقارن: چیدمان متقارن در هر اندازه و شکل اتاق کار می کند زیرا از نظر بصری فضا را متعادل می کند. دو مبل روبه روی هم که با یک میز از هم جدا شده اند، طرحی متقارن است.

کاناپه ای که کنار آن با صندلی های کناری مطابقت دارد، متقارن در نظر گرفته می شود.

چیدمان شناور: اگر اتاق شومیز دامن نشیمن با پنجره های زیاد دارید اما فضای دیوار کافی برای لنگر انداختن مبلمان خود ندارید، چیدمان مبلمان شناور را انتخاب کنید.

مبلمان خود را چند فوت دورتر از دیوارها شناور کنید تا جزیره ای در مرکز اتاق با تلویزیون نصب شده روی یک دیوار ایجاد کنید.
چیدمان L شکل: ترکیب L شکل اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری فضایی نامناسب در نظر گرفته می شود و مجموعه ای از چالش های خاص خود را ارائه می دهد، مانند فضای کمتر دیوار برای مبلمان و قرار دادن تلویزیون.

معمولاً دو دیوار وجود دارد که می توانید تعبیر خواب سیب زرد برای مبلمان و موقعیت یابی تلویزیون استفاده کنید. مبل روی دیوار بلند قرار می گیرد و تلویزیون را می توان روی دیوار درست در مقابل مبل قرار داد.

  • منابع:
    1. 13 rules for arranging living room furniture for TV, table and more
  • تبلیغات:
  1. گلاب یک روغن طبیعی برای پوست است
  2. افزایش ۹۹ درصدی حقوق بازنشستگان
  3. پوشش ترافیکی که به ایزوگام متصل است
  4. با ما قدم به قدم به موفقیت نزدیک می شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.