چای خشک ایرانی که در دمای مختلف رنگش عوض می شود

وقتی صحبت از افزایش سطح ایمنی به میان می آید، چای خشک ایرانی نامش بیش از پیش می درخشد و ویتامین D یک A+ جامد به دست می آورد.

سلول‌های ایمنی ما هر کدام یک گیرنده داخلی ویتامین D دارند، به این معنی که سیستم ایمنی بدن ما تقریباً روی این مواد کار می‌کند.

این ممکن است مهمترین ویتامین از همه ویتامین ها باشد، به خصوص اگر قصد دارید به این زودی بیمار نشوید.

مطمئنا، شما می توانید ویتامین D را از خورشید دریافت کنید  اما میلیون ها نفر از ما هنوز کمبود داریم. ما 45% DV ویتامین D را در شاد بودن سالم قرار می دهیم، بنابراین می توانید نور خورشید خود را بنوشید (و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش دهید).

با توت مورد علاقه جدید سیستم ایمنی خود آشنا شوید. سنجد گنجینه ای زنده از پلی فنول های تقویت کننده سیستم ایمنی است که به هماهنگ کردن پاسخ گلبول های سفید خون به باکتری ها، ویروس ها و تقریباً هر چیزی که می خواهید در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا اجتناب کنید، کمک می کند.

تحقیقات مدرن که از زمان های قدیم به دلیل قدرت دارویی قوی استفاده می شود، می گوید که سنجد واقعاً می تواند مدت سرماخوردگی و آنفولانزا را تا 60 درصد کاهش دهد. ما از 1000 میلی گرم استفاده می کنیم، زیرا این توت کوچک فواید زیادی برای سلامتی دارد.

احتمالاً قبلاً در مورد قدرت ضد درد زردچوبه چیزهای زیادی شنیده اید. به دلایل خوبی شناخته شده است. اما نکته مهم اینجاست: ترکیبات کاهش دهنده التهاب در زردچوبه معمولاً برای استفاده بدن شما «به راحتی در دسترس» نیستند.

ما با افزودن 250 میلی گرم از بهترین ترکیبات زردچوبه شناخته شده در علم (با اجازه Turmacin) به هر بطری، مطمئن شدیم که زردچوبه در شاد بودن سالم بهترین فراهمی زیستی (معروف به قابلیت جذب) را دارد.

زیرا وقتی قابلیت جذب بالا می رود، التهاب کاهش می یابد. در مورد برد/برد صحبت کنید.

آیا می دانستید دلیل واقعی مفید بودن زغال اخته این است که حاوی پتروستیلبین است؟ خوب، حالا شما انجام دهید.

Pterostilbene (به اختصار tero) یک پلی فنل فوق العاده است که به درمان یک گروه کامل از بیماری های مزمن با برش مستقیم به منبع مشکل کمک می کند: التهاب.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.