پخش کننده بهترین بادام سفید منقا ربیعی

بادام سفید منقا ربیعی یکی از بهترین گونه های بادام است که به علت پوست نازکی که دارد مغز آن به راحتی جدا می شود و استفاده راحتی دارد که بیشترین مصرف آن به همراه آجیل می باشد، مرکز پخش کننده آن نیز این محصول را در بهترین کیفیت و به صورت عمده وارد بازارهای سراسر کشور می کند.

پخش کننده بهترین بادام سفید منقا ربیعی

روش بو دادن بادام سفید منقا ربیعی

روش بو دادن بادام سفید منقا ربیعی بادام سفید منقا ربیعی را می توان به دو صورت در ماهیتابه و در فر بو داد که از طریق فر بادام چرب را در در ظرف مخصوص ریخته و با اضافه کردن نمک یا آبلیمو به آن ظرف را در داخل فر می گذاریم و با قرار دادن درجه فر روی ۱۴۹ تا ۲۰ دقیقه می گذاریم تا حرارت ببیند و در این زمان بهتر است آن را هم زد تا نسوزد.

تا زمانی که رنگ بادام قهوه ای شد آن را از فر برمی داریم و بعد آن را در ظرف دربسته نگهداری می کنیم، جهت تهیه این خوراکی در ماهیتابه ابتدا بادام را داخل ماهیتابه ریخته و تا ۸ دقیه آن را حرارت داده و هم میزنیم و در صورتی که رنگ بادام قهوه ای شد آب نمک با آبلیمو را به آن اضافه نموده و می گذاریم با حرارت خیلی کم خشک شود.

بادام منقا دارای پروتئین، نشاسته، روغن غیر اشباع، آهن، فسفر، کلسیم، پتاسیم، ویتامین ب۱، ب۲، ب۳ و … بوده و از خواص ارزشمندی برخوردار می باشد، این بادام در انواع آجیل مخلوط شده و استفاده می شود و مصرف آن برای تمام سنین بالاخص کسانی که فعالیت مغزی بالایی هستند مفید می باشد.

قیمت روز بادام سفید منقا ربیعی

قیمت روز بادام سفید منقا ربیعی قیمت بادام سفید ایرانی منقا ربیعی در بازار بسته به کیفیت و تازگی آن مختلف می باشد و در صورتی که عمده و بدون واسطه خریداری شود ارزانتر است، بادام منقا یکی از گونه های بادام است که پوست رویی آن نازک با استحکام کمی بوده به گونه ای که با دست به راحتی می شکند.

بادام منقا به بادام پوست کاغذی نیز معروف است که در بازار در دو نوع ایرانی و خارجی به فروش می رسد که نوع ایرانی توپر و سفید بوده و از سوراخ هایی سیاه رنک و سطحی هموار برخوردار است، نمونه های خارجی آن نیز دارای سایز کوچکتری بوده و پوست شکسته شده با سطح ناهموار از مشخصه آن می باشد.

جهت خرید بادام منقا بهتر است آن را با روکش قهوه ای میل نمود چون این روکش از خواص بالایی برخوردار می باشد برای خرید نیز بهتر است آن را با پوست تهیه کرد چون تازه تر خواهد ماند و هر چه این خوراکی با پوست نگهداری شود ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.