پخش عمده گردو کاغذی درجه یک در بازار

منظور از گردو پوست کاغذی گردویی با پوستی نازک است که برای شکستن آن نیازی به چکش و گردو شکن نیست، کیفیت این نوع گردو بسیار بالا و دارای مغزی سفید رنگ با چربی بالا می باشد.

پخش عمده گردو کاغذی درجه یک در بازار فروش آن را در تناژهای مختلف به دست مراکز فروش می رساند که دارای رضایت بالای مشتریان خود می باشد و از فروش خوب و بالایی برخوردار است.

پخش عمده گردو کاغذی درجه یک در بازار

تشخیص بهترین گردو با پوست سبز

تشخیص بهترین گردو با پوست سبز از راه های تشخیص بهترین گردو پوست سبز تازه باید به میزان چربی متعادل تر آن نسبت به گردوهای مانده اشاره کنیم، طبع آن گرم و طعم آن به نسبت گردوی مانده تند و تیزی کمتر است، از نظر بوی گردو تازه بوی تازگی و نهال گردو را می دهد، زمانی که پوست سبز گردو را جدا می کنیم اگر با دست جدا شود رنگ پوست چوبی آن تیره تر و اگر با دستگاه پوست آن گرفته شود پوست چوبی آن روشن تر است.

گردو با پوست سبز و به طور کلی گردو ها دارای مغزی پرچرب هستند و از نظر طعم و مزه بی نهایت خوش طعم است و مزه آن در مقایسه با گردوهای دیگر و گردوهای خارجی تفاوت شایانی دارد، گردو خاصیت بالایی برای بدن دارد که از فوائد و خواص مصرف گردو در طول روز باید به خون سازی و تصفیه سازی آن، بهبود مشکلات ریه و رفع مشکل سنگ کلیه، بهبود کیسه صفرا و رفع دل درد و تقویت کننده قوای بدن اشاره کرد.

گردو با پوست سبز گردویی با قیمت مناسب در بازار می باشد که مغزهای آن با توجه به سایز گردو به مغز ریز و درشت تقسیم می شود، گردو درجه یک پوست کاغذی گردویی است که پوست تر و سبز رنگ از آن جدا شده و دارای پوستی چوبی مانند بسیار نازک است که برای شکستن آن نیازی به هیچ گونه چکش یا گردو شکنی نمی باشد و به راحتی می توان آن را شکست و مغز ان را خارج نمود.

گردو کاغذی را می توان با فشار دست نیز شکاند و مغز آن را بیرون آورد و دارای روغن طبیعی و به اصطلاح چربی متعادل و ویتامین ها و املاح معدنی بسیار مفید و موثری برای بدن می باشد، نهال و درخت گردو ارتفاع زیادی دارد و برگ های آن پهن مانند است و میوه آن یعنی گردو پوستی نازک دارد و چوب گردو دارای کیفیتی بالا و نازک می باشد این محصول زود رس و ثمر دهی بالایی دارد

قیمت فروش گردو کاغذی درجه یک

قیمت فروش گردو کاغذی درجه یک هر گردو دارای خصوصیات و ویژگی هایی است که در جذب مشتری و فروش بهتر تاثیر دارد، مثلا گردو کاغذی درجه یک به راحتی پوست آن جدا می شود و می شکند و پوست چوبی آن نازک است. پخش گردو کاغذی این محصول اعلا را به سراسر کشور و مراکز فروش عرضه می کند، قیمت فروش آن با توجه به کیفیت و تازگی و ماندگی آن دچار نوسانات فروش می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.