پخش بادام سنگی بصورت عمده در بازار

بادام سنگی عمده بادامی سفت است که برای رسیدن به مغز آن باید پوست آن شکسته شود . بادام سنگی بصورت کشت دیم می تواند تا به ثمر نشستن جلو رود.زیرا این گونه از بادام به آب کمی نیاز دارد. این نوع از بادام به صورت خام یا شور یا تفت داده در آجیل به عنوان تنقلات استفاده میشود. همچنین در صنایع غذایی و دارویی نیز بسیار پر کاربرد است.

پخش بادام سنگی بصورت عمده در بازار

خواص بادام سنگی برای جلوگیری از سرطان

خواص بادام سنگی برای جلوگیری از سرطان

بادام سنگی دارای خواص و مزایای بسیار بالایی است از جمله اینکه برای سرفه بسیار مفید است. بادام سینه را نرم کرده و منجر به بهبود مشکلات ریه و معده گشته و زخم های روده ای را التیام میبخشد. بادام هم برای اسهال مناسب است و هم یبوست را رفع مینماید . و به عنوان یک داروی طبیعی برای کودکان قابل استفاده است.

یکی از خواص بسیار مهم بادام سنگی خاصیت ضد سرطانی این دانه مفید است. بادام سنگی طبعی گرم دارد و با وجود داشتن ویتامین E از بروز سرطان جلوگیری مینماید . همچنین فیبری که در بادام موجود است به سم زدایی بدن کمک کرده و موجب میشود که غذا بهتر هضم گردد بنابراین سیستم گوارشی را پاکسازی کرده و برمبنای تحقیقات علمی از سرطان روده بزرگ جلوگیری مینماید.

مصرف بادام سنگی بنابر نظریه کارشناسان طب سنتی برای مادران باردار و افراد دیابتی به شدت توصیه میشود.

خرید ویژه بادام سنگی عمده در تناژ بالا

خرید ویژه بادام سنگی عمده در تناژ بالا بادام سنگی یکی از خشکبار های پر مخاطب است که درختان آن در ایران به صورت کشت دیم و آبی به ثمر مینشینند . بادام سنگی دارای مغزی شیرین و پر چرب است و نسبت به انواع دیگر بادام قیمت پایین تری دارد . مغز شیرین و کیفیت بالا و قیمت پایین این محصول را به خشکباری پر متقاضی تبدیل نموده است .

پخش بادام سنگی به صورت مستقیم و غیر مستقیم توسط شرکت های پخش و توزیع کنندگان این محصول انجام میپذیرد . خرید بادام سنگی کیلویی توسط خریداران عمده صورت میپذیرد . بادام سنگی عمدتا به صورت کیلویی و فله به دست فروشندگان این محصول یا همان آجیل فروشان می‌رسد . عرضه مغز بادام نیز یا به صورت بسته بندی و یا همان کیلویی می‌باشد.

صادرات بادام سنگی نیز درسال های اخیر شدت فراوانی یافته است تا جایی که کشاورزان برای تولید این محصول پر مخاطب و ارائه آن در تناژ بالا علم و دستگاه های خود را بروز رسانی کرده اند. البته صادرات بادام سنگی اغلب به صورت مغز بادام است.

در برخی از موارد که بادام سنگی کیلویی را به خریداران خرد عرضه مینمایند امکان دارد که این محصول را به صورت بسته بندی ارائه کنند و دیگر به صورت فله نباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.