مشاوره فروش بادام مامایی صادراتی 15 کیلویی

برای مشاوره فروش بادام مامایی صادراتی 15 کیلویی با ما تماس بگیرید؛ پخش مستقیم بادام مامایی در شهرهای مختلف کشور فعال هستند و همگام با آخرین دانش روز دنیا در حوزه باغداری این محصول را با سطح کیفی بالا تولید می‌نمایند. بادام مامایی از بهترین نوع بادام ایرانی است که علاوه بر کیفیت ممتاز مغز، دارای روغن بالا و طعم بی‌نظیر است و به همین علت این نوع بادام علاوه بر توزیع در بازارهای داخلی، در به صورت گسترده صادر می‌شود.

مشاوره فروش بادام مامایی صادراتی 15 کیلویی

نکات مهم درباره بادام مامایی صادراتی

نکات مهم درباره بادام مامایی صادراتی برای شناخت باکیفیت ترین انواع بادام مامایی شیرین لازم است به فاکتورهای مختلفی توجه شود. بادام رقم مامایی با کیفیت از حیث شکل ظاهری دارای پوسته‌ای سخت و محکم است که این امر موجب می‌شود مغز بادام از گزند پوسیدگی و حشرات و آفات مصون بماند و در صورت برداشت و نگهداری اصولی و تخصصی، این نوع بادام فاقد کمترین آفات است. مرغوب‌ترین نوع بادام شیرین مامایی از لحاظ مغز، دارای مغزی درشت، حجیم و روغنی است.

این سه فاکتور برای شناخت بادام با کیفیت مامایی بسیار کارآمد است. اگر مغز بادام مامایی را با دقت بررسی کنید متوجه می‌شوید که دارای بافتی کاملاً سفت و منسجم است و بادام مغزی بزرگ دارد، از سایز های مختلف بادام مامایی می توان به بادام مامایی 2 سانتی و بادام 3 سانتی اشاره داشت. همچنین از حیث طعم نیز این بادام با کیفیت مامایی دارای طعم استثنایی است. این رقم از بادام دارای روغن و مواد معدنی و ترکیبات آلی بیشتری نسبت به سایر ارقام است.

بادام شیرین مامایی به دلیل روغن فراوان دارای رایحه‌ ای خوش است و به همین علت علاوه بر استفاده در صنعت تولید مواد غذایی، در صنایع دیگری چون صنعت تولید محصولات مراقبتی پوست و مو و صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به وفور استفاده می‌شود.

تولید کنندگان بادام مامایی صادراتی در شهرکرد

تولید کنندگان بادام مامایی صادراتی در شهرکرد قیمت بادام مامایی کیلویی در شهرکرد با توجه به اینکه رقم مامایی از بهترین و مرغوبترین ارقام بادام در کشور است بالا است. رقم بادام مامایی به دلیل داشتن مغز حجیم، طعم دلپذیر و ترکیبات معدنی و آلی دارای ارزش بالایی است و این امر موجب شده صادرات بادام مامایی نیز در سال‌ های اخیر افزایش پیدا کند و با افزایش حجم صادرات، قیمت این محصول در بازارهای داخلی نیز با افزایش نسبی همراه بوده است.

علاوه بر این، پارامترهایی مانند حجم تولید سالانه، حجم تقاضا در بازارهای داخلی و نوع عرضه محصول نیز در قیمت نهایی انواع بادام مامایی تاثیرگذار است. اگر متقاضی خرید جزئی و یا عمده این محصول هستید؛

برای استعلام لیست قیمت فروش بادام صادراتی می‌ توانید با ارتباط تلفنی و کسب مشاوره از کارشناسان مجرب فروش از بروزترین قیمت‌ها اطلاع حاصل نمایید. مجموعه عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه، ضمن ارتباط با برترین تولیدکنندگان بادام رقم مامایی در کشور، این محصول را با کیفیت بسیار ممتاز و قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه عرضه می‌نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.