مرکز پخش گردو پیوندی ایران

گردو پیوندی یکی از بهترین گردو هایی می باشد که در مناطق سردسیری برداشت می شود. نهال هایی که در باغات این مناطق کاشته می شوند نهال های پیوندی است که با مقاومت در برابر آفات، یخبندان و سرمای این مناطق دوام می آورد. بهترین گردو محصول این نهال های رشد یافته می باشد. گردو پیوندی بیشتر در مناطق سردسیری به فروش می رسد.گردو پیوندی خوی نمونه یک گردوی با کیفیت می باشد.

مرکز پخش گردو پیوندی ایران

بهترین نژاد گردو پیوندی در مناطق سردسیر

بهترین نژاد گردو پیوندی در مناطق سردسیر برای مناطق سردسیری به دلایل شرایط آب و هوایی که دارد باید نهال هایی مختص و مناسب این مکان ها و با توجه به شرایط ویژه آنجا انتخاب نمود.

در این مناطق به دلیل یخبندان و سرمای شدید در زمستان باید در انتخاب نهال ها اطلاعات لازم را داشت. همچنین زمان گل دهی این درختان ممکن است با برف و یخبندان مواجه شوند و این سرما به شکوفه های درختان آسیب وارد می کند.

پس ضرورت انتخاب نهال متناسب با این مناطق کوهستانی باعث شده که درختانی را که برای این امر انتخاب می کنند که زمان گل دهی آن ها دیر باشد و در برابر سرمای جانسوز زمستان مقاومت زیادی داشته باشد.

نهالی که برای این مناطق انتخاب می شود باید از نوع آپومیکس و یا پیوندی باشد که دارای مقاومت و محصول زیاد می باشد.

نهال هایی مانند چندلر، فرنور و ارقام آپومیکس از نهال هایی است که در مناطق سردسیری مورد استفاده قرار می گیرد. این نهال ها توسط مراکز پخش و توزیع نهال در تمام مناطق سردسیری عرضه می شود.

نهال های پیوندی آپومیکس که اصلاح شده می باشند و به صورت یک ساله و دو ساله در سراسر کشور به فروش می رسد. این نهال ها به دلیل اینکه نسبت به نهال های معمولی دچار خسارت نمی شوند برداشت محصول آن ها بسیاز زیاد است.

نهال های گردو اصلاح شده دارای بهترین نوع گردو می باشد که باعث تمایز آن از ارقام دیگر شده است.

نهال چندلر که در مناطق سرد سیری مانند آذربایجان، کردستان، لرستان، دماوند، تبریز، تویسرکان ، بانه و به طور کل مناطق سردسیری کاشته می شود مورد کاشت واقع می شود باردهی بالایی دارد و گردوی آن دارای مغز سفید می باشد همچنین از ویژگی های این گردو نازک بودن پوسته آن می باشد. 

مرکز فروش گردو پیوندی تازه

مرکز فروش گردو پیوندی تازه گردو در انواع و اقسام مختلف در بازار موجود است که از میان آن ها گردوی پیوندی متفاوت می باشد.این گردو دارای پوسته نازک بوده و به همین دلیل دارای طرفدارن زیادی می باشد.

برای خرید گردوی پیوندی می توانید به مرکز فروش گردو پیوندی در سطح شهر مراجعه نمایید. خرید اینترنتی یکی دیگر از بهترین روش های خرید می باشد. در خرید اینترنتی این محصول را به صورت عمده و یا جزیی سفارش می دهید و محصول را پس از مدت کوتاهی تحویل می گیرید. البته هزینه ارسال به عهده ی مشتری می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.