مرکز پخش بادام درختی پوست نازک

بادام درختی پوست نازک جزو اقلام اقتصادی مهم می باشد که بازاریابی عالی برای مصارف آجیل دارد. انواع بادام درختی از لحاظ سختی و درجه چوبی بودن، اندازه، ضخامت، تعداد خلل و فرج و غیره با یکدیگر متفاوت می باشند و هر کدام مزیت های خاص خود را دارند. بادام درختی پوست نازک میزان تقاضا زیادی در بازار های داخلی دارد و این مرکز فروش آن را در سراسر کشور پخش می کند.

مرکز پخش بادام درختی پوست نازک

بررسی کیفی بادام درختی پوست نازک

بررسی کیفی بادام درختی پوست نازک بادام درختی با توجه به رقمی که از آن تولید می شود دارای مشخصه های گوناگونی می باشد و هر کدام خواهان خاص خود را در بازار فروش دارند. نهال بادام پوست کاغذی، یکی از محبوب ترین رقم های بادام را تولید می کند و همان طور که از نام آن مشخص می باشد، دارای پوسته چوبی نازکی می باشد که به راحتی میتوان پوست آن را جداسازی کرد. این رقم از بادام زود به گل می نشیند از این رو مناسب برای کاشت در مناطق نیمه خشک از جمله همدان و تهران می باشد. این رقم از بادام در بازار به بادام سفید نیز شناخته می شود.

بادام پوست کاغذی پس از برداشت برای فرآوری به کارخانجات مخصوص این محصول منتقل می گردد زیرا به دلیل کیفیت بالا آن بهتر است به صورت انواع مختلف بادام شور، بادام طعم دار، شیر بادام، آرد بادام، خلال و … فرآوری و فروخته شود.

عملیات برداشت این محصول باید در زمان مشخص انجام گیرد زیرا برداشت زود هنگام این محصول موجب نارس شدن مغز آن می شود. پس از برداشت و منتقل شدن به کارگاه ، عملیات پوست گیری و خشک کردن روی این میوه ها انجام می گیرد. در گام بعدی بادام ها مغز شکنی می شوند و برای جداسازی پوست نازک قهوه ای از مغز به مدت 5 دقیقه داخل آب گرم جوشانده و آبکشی می شوند.

در مرحله پایانی، بادام ها بر اساس کیفیتی که دارند درجه بندی می شوند. بادام هایی که سایز درشت دارند و درجه یک محسوب می شوند، با مواد طعم دهنده همچون زعفران، دارچین، نمک و غیره تفت داده می شوند و پس از بسته بندی به بازار فروش عرضه می شوند. بادام های درجه دو نیز در تهیه خلال و آرد و یا شیر به کار می روند.

خرید ارزان بادام درختی پوست نازک

خرید ارزان بادام درختی پوست نازک بادام جزو مغز های خوشمزه بین آجیل می باشد که طرفداران زیادی بین مردم سراسر دنیا دارد. همان طور که گفته شد این محصولات از لحاظ کیفی متفاوت می باشند از این رو قیمت های متغیری نیز خواهند داشت. بادام درختی پوست نازک اعلا، باید محصول همان سال و عاری از هر گونه آلودگی های قارچی باشد. خرید بادام با قیمت ارزان و کیفیت مناسب از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.