مرکز فروش گردو محلی کرج

گردو یکی از خوش طعم ترین و پرطرفدارترین میوه ها می باشد که در انواع غذاها و به عنوان آجیل استفاده می شود که خواص و ویتامین های بسیار زیادی دارد و برای سلامتی انسان بسیار مفید است.
 برای خرید گردو محلی در کرج می توانید به مرکز فروش ما مراجعه نمایید و گردویی با کیفیت و خوش طعم را با قیمتی استثنایی و مقرون به صرفه خریداری کند.

مرکز فروش گردو محلی کرج

راهنمای خرید گردو محلی مرغوب

راهنمای خرید گردو محلی مرغوب امروزه انواع بسیار مختلفی از گردو در بازار ایران آن وجود دارد که که شکل و کیفیت متفاوتی دارند از جمله خارجی و گردو ایران که بهتر است این را بدانید که گردوی ایرانی دارای کیفیت بهتر و بالاتری می باشد و این دو با یکدیگر  تفاوت ها ظاهری و خصوصیاتی بسیار زیادی دارند که به بررسی آنها می پردازیم تا در هنگام خرید بتوانید آنها را از یکدیگر تشخیص دهید تا به مشکل بر نخورید:
 هنگام خرید گردو حتما آنها را بو کنید زیرا با استفاده از بو کردن آنها می توانید از سالم و یا خراب بودن آنها مطمئن شوید، گردو نباید بوی ماندگی و کپک زدگی داشته باشد و اگر حتی یک بار هم از گردو مصرف کرده باشد قطعاً می توانید بوی طبیعی آن را تشخیص دهید.
 اگر بو های مصنوعی و نا آشنا به مشام شما رسید بهتر از آن گردو خریداری نکنید زیرا ممکن است که مواد نگهدارنده داشته باشند.
 گردو های محلی و ایرانی اندازه های یکسانی ندارند اما گردو های خارجی اندازه های یکسان و یک دستی دارند و شما می توانید با توجه به اندازه های آنها این دو را از یکدیگر تشخیص دهید.
گردو های محلی چربی بسیار زیادی دارند و اگر شما آن ها را بین انگشتان خود فشار دهید چربی به نسبت زیادی از خود پس می دهد و به شما در هنگام خرید می توانید آنها را از یکدیگر تشخیص دهید.

قیمت گردو به عواملی بسیار زیادی بستگی دارد اما قیمت های بسیار ارزان و غیر منطقی آن نشان از مانده و یا بی کیفیت بودن گردو است و طبیعی است قیمت گردو محلی مرغوب نسبت به دیگر انواع گردو کمی بالاتر است.

فروشنده عمده گردو محلی

فروشنده عمده گردو محلی شرکت ما معتبرترین فروشنده گردو محلی بسیار مرغوب و با قیمتی بسیار مناسب می باشد که برای خرید آن در می توانید به نمایندگی های ما در سراسر کشور مراجعه نمایید.
همچنین اگر از علاقه مندان به خرید اینترنتی هستید می توانید به وب سایت اینترنتی ما مراجعه نمایید و انواع گردو را با یکدیگر مقایسه کنید و با کمک کارشناسان فروش ما محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.