مرکز خرید بادام مامایی کیلویی صادراتی

بادام مامایی کیلویی یکی از بهترین بادام های است که به اقصی نقاط جهان و حتی شهرهای مختلف ایران صادر می شود. مغز این نوع بادام به رنگ طلایی بوده و تمام مغزهایی این بادام به صورت جفت هستند. بیشتر کشاورزان تا کنون پنج نوع از این بادام را تکثیر کردند. این بادام طعم بسیار خوشمزه ای دارند که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد. 

مرکز خرید بادام مامایی کیلویی صادراتی

انواع بادام مامایی کیلویی شهرکرد

انواع بادام مامایی کیلویی شهرکرد کشاورزان منطقه نجف آباد تجربه بیشتری در تکثیر و رشد این نوع بادام دارند. بادام مامایی شهرکرد یکی از انواع این بادام می باشد که طرفداران بسیاری دارد و به راحتی به کشورهای دیگر صادر می شود.

بیشتر  انواع این بادام های مامایی اوایل فروردین گل می دهند و برداشت آنها از اوایل تا اواسط شهریور می باشد. این نوع گیاه بیشتر در مناطق سردسیر کاشته می شود. میوه این درخت دارای هسته ای است که درصد چربی آن بالاست اما از چربی های مفید است که به انسان صدمه ای نمی زند.

بر روی این هسته لایه ای قهوه ای و نازک وجود دارد که در صورت خیساندن در آب ولرم می توان این لایه را به آسانی از آنها جدا کرد. همان طور که می دانید به طور کلی، بادام به دو دسته تقسیم می شوند: بادام های شیرین و بادام های تلخ. بادام های مامایی جزو بادام های شیرین هستند که بیشتر در آجیل مورد استفاده قرار می گیرند اما بادام های تلخ بیشتر برای تهیه روغن بادام استفاده می شوند.

بادام مامایی دارای ارزش غذایی بالایی می باشد که به همین دلیل بیشتر در حوزه صادرات از آنها استفاده می شود. در بخش بعد با فواید بادام مامایی بیشتر آشنا خواهید شد. 

فروش ویژه بادام مامایی کیلویی

فروش ویژه بادام مامایی کیلویی از زمان های قدیم همیشه به ما می گفتند که بادام برای تقویت حافظه بسیار عالی است که این گفته توسط کارشناسان نیز بررسی و تایید شده است.

حال بادام مامایی که یکی از انواع بادام می باشد برای تقویت حافظه، تقویت قوای بدن و درمان پوکی استخوان بسیار مناسب می باشد. برای درمان بی خوابی شما می توانید بادام مامایی را به صورت پودر دربیاورید و در مخلوط آب جوش و عسل بریزید. این محلول همچنین باعث تقویت اعصاب می شود. 

این نوع بادام نیز برای مادران بارداری که دارای فرزند پسر هستند، توصیه می شود چرا که استخوان های جنین را محکمتر می کند. فروش بادام مامایی در بیشتر خشکباری های سطح شهر و باغ های اطراف به فروش می رسد که شما می توانید برای حفظ سلامتی خود آنها را خریداری کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.