مرکز خرید بادام مامایی اصفهان

بادام مامایی  یکی از پر خاصیت ترین‌ نوع  بادام‌ ها می‌ باشد . چندین و‌ چند نوع بادام ‌وجود دارد که پر خاصیت ترین آن را می‌ توان بادام مامایی نام برد . از بادام‌ مامایی برای ساخت انواع ماسک های صورت و ‌بدن استفاده می نمایند . این نوع  بادام‌ به دلیل چرب بودن بیشتر نصبت به بقیه بادام ها به جز مصرف غذایی در کارخانه جات تولید مواد شیمیایی و‌ بهداشتی هم برای انواع مواد بهداشتی آرایشی استفاده می شود . 

مرکز خرید بادام مامایی اصفهان

زمان باردهی بادام مامایی اصل

زمان باردهی بادام مامایی اصل زمان باردهی بادام مامایی اصل را می توانید روزانه مصرف نمایید تا ویتامین های C.D.K و دیگر‌ ویتامین ها را به بدن خود و جنین برسانید . 

از بادام‌ می توانید روغن تهیه نمایید و‌ در هنگام بارداری بروی شکم خود ماساژ داده تا پس از زایمان دچار ترک های زایمان  نگردد. 

این محصول بسیار مفید را می توانید پس از جدا نمودن از پوست اصلی خود در آب نمک خوابانده و یک شبانه روز بگذارید در آب بماند و پس از آن آب کشی نمایید و پوست نازک  قهوه ای رنگ آن را از مغز اصلی جدا نمایید و می توانید به صورت خلال خورد نمایید و در غذا و تزیین انواع دسر ها استفاده نمایید . 

بادام مامایی شهرکرد یکی از بهترین نوع های بادام در سرتاسر دنیا می ‌باشد که  تمام ایرانیان و حتی کشور های دیگر طرفدار این‌ نوع بادام می باشند . 

بادام مامایی به چند صورت مختلف موجود می باشد . به صورت خلال و‌ پوست کنده برای مصارف غذایی و همچنین در خشکبار، آجیل ها موجود می باشد . 

بادام‌ برای افرادی که کمبود کلسیم و مشکل دیابت دارند بسیار مفید می ‌باشد و‌همچنین برای جلوگیری از ریزش مو و پوکی استخوان بسیار مناسب می باشد . با خوردن روزانه ۵ عدد بادام میتوانید سلامت بدن خود را تضمین نمایید . برخی از افراد از بادام‌ روغن مناسب برای تقویت پیاز مو درست می نمایند که قبل از حمام به موی خود آغشته و‌ چند ساعت بعد شستشو می دهند و سپس ماسک موهای بسیار قوی و کار آمدی را هم با این نوع بادام تهیه و در حمام و بعد از حمام استفاده می کنند . 

فروشنده انواع بادام مامایی شهرکرد

فروشنده انواع بادام مامایی شهرکرد فروشنده بادام مامایی این محصول را در بسته بندی های مختلف و ‌برندهای متفاوت به دست مردم می رساند که شما مصرف کننده عزیز باید در هنگام خرید به تاریخ مصرف و مهر استاندارد آن دقت نمایید تا بادام  تازه و سالمی را خریداری نمایید . لازم به ذکر است که بدانید برای تهیه بادام مامایی نیاز نیست حتما به فروشگاه مراجعه نمایید ، می توانید با ورود به وبسایت های معتبر مراجعه کرد و ‌پس از مطالعه خواص کامل بادام برای تهیه آن اقدام نمایید تا در اولین فرصت و کاملا بهداشتی برایتان ارسال گردد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.