مرکز خرید بادام سفید شاهرودی سنگی

بادام سفید شاهرودی سنگی یکی از ارقام بادام است که دارای پوست مستحکمی بوده و مغز پرخاصیتی دارد و نمونه های درجه یک آن از مغز درشت و دوقلو برخوردار بوده و به دلیل قیمت های مناسبی که این رقم دارد خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است، مرکز خرید آن نیز با ارائه نمونه های تازه و باکیفیت رضایت مشتریان را جلب نموده است.

مرکز خرید بادام سفید شاهرودی سنگی

راهنمای خرید بادام سفید شاهرودی سنگی

راهنمای خرید بادام سفید شاهرودی سنگی بادام سفید شاهرودی سنگی دارای پوسته خارجی سختی بوده و از مغز خوشمزه و پرخاصیتی برخوردار می باشد که دارای ارقام مختلف ربیع، سهند و شمشیری می باشد، که با پوست، بدون پوست، بوداده شده و خام عرضه می شود که در حین خرید باید به تازگی آن توجه نمود.

بادام سنگی هر چه تازه تر باشد دارای مغز درشت تری بوده و هر چه کهنه باشد مغزی کوچک تر دارد به گونه ای که با تکان دادن پوست آن متوجه صدای تکان خوردن مغز در داخل پوست خواهید شد، رنگ مغز تازه آن نیز سفید و یکدست بوده و نوع کهنه دارای مغز زرد با خطوط لانه زنبوری می باشد.

بادام یکی از مغزیجات مفید برای بدن است که انواع ویتامین های مورد نیاز بدن را تامیین می کند. بادام پوست کاغذی منقا یکی از نمونه های با کیفیت بادام می باشد.

بادام پوست نازک بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است. این محبوبین به دلیل نازک بودن بوست این میوه و سهولت در پوست کردن آن می باشد.

بادام غنی از آهن، کلسیم، فسفر، ویتامین ای، پروتئین، منیزیم، منگنز، فیبر، ریبوفلاوین، فسفر، سلنیوم، روی، نیاسین، مس و … بوده و علاوه بر اینکه مصارف خام خوری دارد خلال و پودر آن نیز در غذاها استفاده می شود، در نهیه انواع سالاد، چاشنی، شله زرد، بستنی و … از پودر یا خلال بادام استفاده می شود.

تولید انواع بادام سفید شاهرودی سنگی

تولید انواع بادام سفید شاهرودی سنگی تولید بادام سفید شاهرودی سنگی به وفور و به صورت بسته بندی شده انجام می شود که کیفیت ممتاز آن نظر بسیاری را به خود جلب نموده است، خرید بادام سفید در ارقام درجه یک و دو است که نوع درجه یک از بادام هایی با مغز دوقلو و درشت انتخاب شده است.

بادام دارای آنتی اکسیدان بالایی است و در صورتی که به درستی از آن نگهداری شود این خاصیت حفظ می شود و به دلیل چربی بالایی که داشته در صورتی که در معرض هوا قرار گیرد از ماندگاری آن کاسته می شود، لذا در صورتی که نوع خام همراه با پوست و در جای خشک و خنک نگهداری شود تا دو سال می توان از آن نگهداری نمود.

بادام سنگی بو داده شده اگر در جای خشک و خنک نگهداری شود نیز یکسال ماندگاری دارد و در صورت نگهداری آنها در یخچال بر ماندگاریش بیشتر می شود، مغز خام این بادام دارای ماندگاری سه ماهه است و لذا بهتر است آن را در ظرف در بسته نگهداری نمود، همچنین بادام را نباید به همراه غذای بودار نگهداری کرد چون سریع بو را به خود جذب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.