مراکز تولید گردو ایران

گردو ایران یکی از بهترین گردو های جهان است. تولید گردو در ایران به بهترین شکل انجام میشود .گردو به سلامت قلب و استخوان کمک میکند.

مراکز تولید گردو ایران

بهترین گردو ایران برای کاشت

بهترین گردو ایران برای کاشت قبل از کاشت بذر گردو را در یک سطل آب خیس کنید. سپس یک کیسه پلاستیکی غیر متخلخل را با مروارید خیس پر کرده و دانه ها را در مروارید قرار دهید تا آنها با مروارید پوشانده شوند. کیسه پلاستیکی را به مدت 3 تا 7 روز خنک کنید و هنگام خشک شدن مروارید آن را مرطوب کنید. فرقی نمی کند بذرها را در باغچه یا در زمین های کشاورزی – خزانه – گلدان و غیره بکارید. توجه داشته باشید که خاک باید ترکیبی از کمپوست ، گلدان خاک و شن درشت باشد. این بدان معنا نیست که شما باید نسبت به کار مورد نظر بیش از حد حساس باشید ، اما این برای گلدان کردن مهم است.

بهترین گردو ایران در فصل تابستان به فروش میرسد.

 گردو را طوری بکارید که قسمت بالای آن حداقل 10 سانتی متر مرطوب باشد. گردوها را 3 تا 5 سانتی متر بالای زمین قرار دهید. توجه: دانه های گردو را به صورت افقی در زمین قرار دهید. در این حالت ، قدرت زن جوان به طرز چشمگیری افزایش می یابد. آیا می خواهید در گلدان ها کاشت کنید؟ گلدان را در یک ناحیه کمی سایه دار قرار دهید. کف را مرطوب نگه دارید تا همیشه 8 سانتی متر از کف آن باشد. اگر احساس کردید که قسمت بالای کف در حال خشک شدن است ، آن را مرطوب کنید. هرگز اجازه ندهید کف کاملاً خشک شود. همچنین از خیس کردن کف خودداری کنید.

اگر از این روش استفاده می کنید ، مراقب باشید. دمای مناسب برای جوانه زدن دانه های گردو 24 تا 29 درجه سانتیگراد است. برای جوانه زنی عجله نکنید. جوانه زنی معمولاً یک تا دو ماه طول می کشد و این زمان در شرایط مختلف نیز طولانی تر است. بنابراین صبر کنید تا آنها جوانه زده و از زمین بیرون بیایند و خاک را مرطوب نگه دارید تا نهال ها به هوای تازه عادت کنند. آنها را به مدت چند هفته در روز به مدت یک هفته در فضای بیرون قرار دهید و هر روز این ساعت ها را افزایش دهید تا نهال ها به هوای تازه عادت کنند.

فروش ویژه گردو ایران

فروش ویژه گردو ایران گردو یکی از رایج ترین آجیل های موجود در مغازه ها و فروشگاه های آجیل در ایران است.
فروش گردو ایران توسط فروشگاه های آنلاین انجام میشود . این محصول را در هر زمان آماده ، بسته بندی و ارسال می کنند.
گردو یکی از مغزی ترین مواد بخصوص برای صرف صبحانه است. خانواده های ایرانی از گردو استفاده زیادی می کنند مانند استفاده در خورشت فسنجان با کشک بادمجان و یا… . پس باید به فروش این محصول توجه زیادی داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.