مراکز توزیع گردو کاغذی ایرانی در تبریز

گردو کاغذی محصولی بسیار خوشمزه و با پوسته یا محفظه نازک خارجی به دور مغز درون آن است که این حفاظ (پوسته) به راحتی و بدون داشتن هیچ ابزاری، تنها با وارد کردن فشار توسط انگشتان از اطراف مغز گسسته می شود.فروشگاه ما یکی از مراکز توزیع گردو کاغذی ایرانی به طور عمده و جزئی در تبریز است و شما مشتریان محترم می توانید این محصول را با قیمت ارزان از ما خریداری کنید.

مراکز توزیع گردو کاغذی ایرانی در تبریز

بهترین گردو کاغذی ایرانی برای خورشت فسنجان

بهترین گردو کاغذی ایرانی برای خورشت فسنجان بهترین گردو کاغذی ایرانی برای خورشت فسنجان دارای ویژگی های زیر است:

داشتن مقادیر بالای روغن: مغز گردو کاغذی مناسب فسنجان باید حاوی درصد بالایی از روغن باشد زیرا این امر سبب می شود که این خورشت در انتهای زمان پخت، روغن انداخته و به طور کامل جا بیفتد. (گردوها به طور طبیعی بر حسب درجه کیفی حاوی مقادیری از روغن می باشند.)

طعم و مزه خوش: مغز گردو اعلا ایرانی که مناسب خورشت فسنجان باشد، دارای طعم دلپذیر بوده و فاقد هر گونه مزه ی گس یا تلخ باشد. رنگ مغز گردو: مغز گردوهایی برای فسنجان مناسب است که رنگ پوسته نازک رویه ی آن قهوه ای تیره باشد تا پس از طبخ، این خورشت محبوب، رنگ قهوه ای تیره را دارا شود.

عطر طبیعی: گردوی کاغذی برای فسنجان باید دارای عطر طبیعی مغز گردو و عاری از هر گونه بوی نم و کهنگی باشد.در هنگام خرید گردوی کاغذی با لحاظ کردن موارد بالا می توانید بهترین نوع این محصول را برای خورشت فسنجان تهیه نمایید.

فروش استثنایی گردو کاغذی ایرانی درجه یک

فروش استثنایی گردو کاغذی ایرانی درجه یک

یکی از بهترین نوع از انواع گردوی تحت کشت در کشورمان نوع کاغذی بوده که مزه بسیار خوشی را داشته و پوسته ی سطحی آن بسیار نازک تر از سایر واریته های این میوه کوچک است. این گردو حاوی چربی های سالم، ویتامین ها، مواد معدنی و انواع آنتی اکسیدان ها بوده و منبع فوق العاده ی گیاهی حاوی امگا ۳ می باشد. گردو کاغذی التهاب را کاهش داده، به سلامت دستگاه گوارش و روده بزرگ کمک کرده و شامل مقادیر زیاد پلی فنول است که این ماده سبب جلوگیری از بروز انواع سرطان می شود. اگر خواهان برخورداری از خواص بی شمار این میوه ارزشمند هستید آن را در برنامه تغذیه هفتگی خود، به عنوان میان وعده و صبحانه قرار دهید.

مجموعه ما فروش گردو کاغذی ایرانی درجه یک را به طور استثنایی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت آغاز کرده و شما مشتریان محترم برای برخورداری از این فروش ویژه، کافی است به مجموعه ما مراجعه نمایید. سابقه ی بالا و موفقیت ما در فروش گردو کاغذی، به دلیل اطمینان دیرینه ی شما عزیزان به فروشگاه ماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.