قیمت مناسب بادام مامایی عمده تهران

بادام یکی از انواع خشکبار مورد استفاده است که طرفداران بسیاری دارد و هر ساله میزان بالایی از این محصول خوراکی وارد بازار مصرف شده که خرید آن در اعیاد سال نیز به اوج خود می رسد. خرید بادام مامایی عمده بهتر از خرید جزئی و در بسته های کوچک است زیرا با قیمت عمده و به صرفه به دست مشتری می رسد.

قیمت مناسب بادام مامایی عمده تهران

مشخصات انواع بادام مامایی عمده

مشخصات انواع بادام مامایی عمده بادام یک محصول گرمسیری ست که در کشور های مختلف دنیا کشت می شود که یکی از این کشور ها ایران است که سالانه میزان بالایی از این محصول با طرفدار را روانه بازار می کند. بادام نیز مانند سایر محصولات موجود در بازار دارای تنوع محصول است که بادام مامایی یکی از آن هاست که خواصی بی نظیر دارد و در درمان بسیاری از بیماری مزمن در طب سنتی و صنعتی کاربرد دارد که تفاوت این گونه ها نیز در نوع گلدهی و شکل بوته نیز صدق می کند از جمله انواع بادام می توان به این موارد اشاره کرد: مامایی، بادام منقا، بادام سنگی.

بادام مامایی کاربرد فراوانی در صنعت غذایی و دارویی دارد و سالانه میزان زیادی از این محصول به کشورهای دیگر صادر می شود مانند هندوستان که به صورت عمده این محصول به آن صادر می شود.

بادام مامایی را به گونه های مختلف مصرف می کنند مثلا برخی آن را به صورت خام و یا بو داده در ظرف آجیل قرار می دهند و یا اینکه آن را به صورت خلال شده و یا پودر شده بر روی دسرهای مختلف ریخته ومصرف می کنند که ارزش غذایی آن را بالا می برند.

خصوصیات بادام مامایی که آن را از سایر بادام ها متمایز کرده به این شرح است: دیر گلدهی می کند، در برابر آفات و امراض مقاوم است و محصول بدست آمده از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است.

خواص این محصول کاملا ارگانیک بیشمار است و از آن برای رفع و کاهش درد معده، تقویت حافظه، دیسک کمر، درمان پوکی استخوان و … می توان بهره گرفت.

بازار خرید بادام مامایی عمده

بازار خرید بادام مامایی عمده با وجود طرفداران زیاد برای این محصول تقاضا نیز بالا رفته و موجب شده است تا بازار بادام مامایی رونق بیشتری گیرد و به صورت های مختلف عمده و جزئی و در بسته بندی های متنوع بسته بندی شده و بر حسب مقدار و نوع بادام قیمت گذاری می شود.

هر چه مرغوبیت محصول بیشتر باشد مسلما قیمت آن نیز افزایش می یابد و ماندگاری بالاتری بر سر بوته یا نوع بسته بندی شده ی آن دارد. نکته ی بسیار مهم این است که این درخت نیاز به کودهای آنچنانی نداشته و به صورت کاملا ارگانیک و بهداشتی ثمر دهی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.