قیمت فروش گردو پوست کاغذی اصفهان

گردو از میوه هایی است که مغز آن مورد استفاده قرار می گیرد و این میوه با ارزش مغزدار به عنوان خشکبار مصرف می شود. این محصول چندین نوع دارد که گردو پوست کاغذی از جمله مرغوب ترین آن ها است و به خاطر این که دارای پوست نازک و مغز داخل آن زیاد است طرفداران و مصرف کنندگان زیادی دارد. این محصول در بیشتر نقاط کشورمان کاشته می شود که استان اصفهان یکی از آن هاست و محصولی که از باغات این استان وارد بازار می شود بسیار مرغوب است.

قیمت فروش گردو پوست کاغذی اصفهان

انواع مختلف گردو پوست کاغذی

انواع مختلف گردو پوست کاغذی گردو میوه ای است با چندین نوع پوسته مانند پوست سنگین و سبک و پوست کاغذی که معمولا نوع کاغذی آن به خاطر راختی شکسته شدن پوسته پر طرفدار است.

گردو دارای گونه های مختلف است و در سراسر جهان کشت می شد. تعداد گونه های آن بسیار زیاد است اما چندین نوع در کشور ما تولید می شود که معمولا اکثر مردم گردوی پوست نازک با مغزی با چربی مفید زیاد دوست دارند و اکثرا نام گردوی اسرائیلی را بیشتر می شناسند.

درخت گردو به خاطر مقاومت در برابر سرما در بیشتر نقاط کشور قابل کشت است و معمولا بسته به نوع آن از یک تا پنج سال بعد از کشت میوه می دهد.

گردو برای مغز بسیار مفید است و دارای امگا ۳ می باشد.خوردن آن در دوران بارداری باعث افزایش ضریب هوشی کودک می شود.دارای فسفر و انواع ویتامین ها است به عنوان میان وعده مصرف می شود. در طب سنتی خوردن آن با پنیر توصیه شده است. باعث کاهش خطر ابتلا به دیابت و سرطان سینه می شود.

گردو ایران بسیار مرغوب و با کیفیت است بنابراین علاوه بر تامین نیاز داخلی قابلیت صادرات نیز دارد.

این میوه جزءی جدایی ناپذیر در آجیل مرغوب شب عید است، در برخی کیک و شیرینی ها از آن استفاده می شود حتی غذاهای لذیذ و خوشمزه ای با آن پخته می شود مانند فسنجان که غذای محبوب بسیاری از ایرانیان است.

فروشگاه گردو پوست کاغذی ایران

فروشگاه گردو پوست کاغذی ایران فروشگاه گردو معمولا به فروش انواع مختلفی از این محصول می پردازد اما نوع کاغذی آن با توجه به موارد گفته شده تقاضای زیادی دارد. در آجیل فروشی ها معمولا در اعیاد به وفور برای فروش موجود می شود.

برخی خانواده ها در فصل برداشت محصول به مقدار زیادی خرید می کنند تا در پاییز و تابستان از آن استفاده کنند یا حتی برای عید نوروز هم نگهداری کنند.

اگر قصد خرید گردوی پوست کاغذی مرغوب و با کیفیت را دارید می توانید از ما خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.