قیمت فروش بادام مامایی دیم شهرکرد

بادام مامایی دیم، این بادام ها از سری بادام های منشاء ایرانی می باشد، که طول درخت آن ها بین 6 تا 8 متر است، اصولا اغلب در شرایط زارعی و رشد آنها کم می باشد، همچنین دارای ارتفاع بلندی بوده و معمولا از قابلیت این بادام ها می توان گفت که، دارای پوست چوب بسیار سخت و با طعم مغزی بسیار شیرین با درصد مغزی 48 می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت این بادام های مامایی دیم، با مشاوران و یا همکاران ما در ارتباط و یا تماس باشید.

قیمت فروش بادام مامایی دیم شهرکرد

میزان تولید بادام مامایی دیم

میزان تولید بادام مامایی دیم

از مشخصات این بادام ها می توان به رنگ طلایی مغز آنها اشاره کرد، همچنین این بادام ها به مدت 8 سال در پوست چربی و به مدت 1 سال مغز بدون هیچگونه آسیب و تغییر رنگی، به صورت انبار نگهداری می شود.

از دیگر مشخصات این بادام ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به صورت جفت مغز و همچنین کمی تک مغز
  • به رنگ طلایی مغز
  • دارای درختانی به ارتفاع 6 تا 8 متر
  • بسیار خوشمزه و با کیفیت
  • مقاومت و ماندگاری بسیار بالا
  • محصولی بسیار با کیفیت و مناسب
  • میزان چربی بالا
  • توجه داشته باشید که برای سفارش این بادام ها، می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری و همچنین امکان خرید به صورت،راحت و آسان و به صورت آنلاین و اینترنتی،ارسال به سر تا سر کشور، با پرداخت هزینه درب منزل، دارای گارانتی و ضمانت کالا،خدمات پس از فروش و مهلت تست این محصولات، نیز برای شما عزیزان فراهم می باشد.

در نظر داشته باشید که میزان تولید بادام مامایی دیم در شهر شهرکرد بیشترین آمار تولید را داشته و سالانه 20 درصد خط تولید به آمار این شهر اضافه می شود.

خرید عمده بادام مامایی دیم

خرید عمده بادام مامایی دیم خرید بادام مامایی دیم در انواع مختلف به صورت عمده و خرده برای مشتریان عزیز امکان پذیر می باشد.

فروش بادام مامایی به صورت حضوری و غیر حضوری و همچنین خرید به صورت حضوری و  نیز غیر حضوری و امکان خرید به صورت،راحت و آسان و به صورت آنلاین و اینترنتی،ارسال به سر تا سر کشور، با پرداخت هزینه درب منزل، دارای گارانتی و ضمانت کالا،خدمات پس از فروش و مهلت تست این محصولات، نیز برای شما عزیزان فراهم می باشد.

در نظر داشته باشید که این بادام مامایی های دیم، مورد رضایت کامل مشتریان نیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت، این بادام های مامایی دیم و همچنین دیگر بادام مامایی ها، در مدل، ابعاد و سایز های مختلف، شما عزیزان می توانید با کارشناسان و یا همکاران ما در ارتباط و یا تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.