قیمت عمده بادام رختی ریز

بادام درختی ریز یکی از بهترین و پرطرفدار ترین مغز های خوراکی می باشد که میزان تقاضا زیادی در بازار های فروش دارد. قیمت بادام بستگی به نوع و کیفیت محصول دارد. بادام در دو طعم شیرین و تلخ در بازار موجود می باشد و نوع تلخ آن بیشتر در صنایع اسانس گیری و روغن کشی کاربرد دارد. قیمت عمده بادام درختی ریز از طریق این سایت قابل استعلام می باشد.

قیمت عمده بادام رختی ریز

بررسی کیفی بادام درختی ریز

بررسی کیفی بادام درختی ریز منشا بادام درختی مناطق کوهستانی آسیای مرکزی می باشد که در ابتدا به صورت وحشی رشد می کرد. ولی امروزه ارقام بادام توسط جهاد کشاورزی اصلاح ژنوتیپ شده است و با این کار باعث افزایش کمی و کیفی محصول بادام شده اند. نهال بادام زود به بار می نشیند و عمر اقتصادی بالایی دارند و به صورت های مختلفی در بازار فروش عرضه می گردد. تمام این موارد سبب ترغیب کشاورزان برای کشت این محصول شده است.

تعیین زمان دقیق برداشت بادام بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا تعیین کننده کیفیت مغز آن خواهد بود. بادام درختی بر حسب سایز و طعم مغز آن در گرید های مختلفی در بازار موجود می باشد. بادام درختی با مغز درشت و طعم شیرین، از نوع درجه یک این محصول محسوب می شود و بیشتر به صورت شور و طعم دار در آجیل به کار می رود.

بادام های درختی درجه دو دارای سایز مغزی ریز تر می باشند که برای مصارف گوناگونی به کار می روند. بادام درختی ریز ممکن است به صورت خلال فرآوری شود که در صنایع شیرینی پزی و آشپزی کاربرد دارد. در کشور های صنعتی و پیشرفته از بادام های ریز برای تولید روغن بادام، کرم های مرطوب کننده و غیره نیز استفاده می کنند که کاربرد آن ها در صنعت بهداشتی و آرایشی می باشد.

خرید انواع بادام درختی ریز

خرید انواع بادام درختی ریز انواع بادام از لحاظ سایز، نوع پوست میوه، تعداد خلل و فرج، ضخامت پوسته و پوست کنده شده و یا غیره قیمت گذاری می شوند. معمولا بادام های بدون پوست قیمت نسبتا بیشتری به سایر سایر بادام های پوستی دارند. خرید بادام به صورت عمده بهتر است در فصل برداشت این محصول که در ماه های خرداد و تیر ماه می باشد انجام گیرد، زیرا در این صورت می توان بادام درختی را با قیمت مقرون به صرف روانه بازار های کشور کرد.

این مرکز فروش بادام درختی ریز را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت روانه بازار های سراسر کشور می کند تا نیاز عمده فروشان و سایر مردم به این محصول تامین گردد. در صورت درخواست سفارشات مربوط به این محصول توسط کارشناسان مربوطه ثبت و پیگیری خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.