قیمت ارزان گردو سفید اصفهان

گردو سفید تازه یکی از انواع گردوهای تولید شده باغداران اصفهان می باشد که به علت محبوبیت خاص که در بین مصرف کنندگان دارد از فروش خوبی برخوردار می باشد.

قیمت ارزان گردو سفید اصفهان در زمان برداشت آن برای خریدارانی که قصد خرید به صورت عمده یا جزئی را دارند به صرفه می باشد.

قیمت ارزان گردو سفید اصفهان

مشخصات کلی گردو سفید تازه

مشخصات کلی گردو سفید تازه گردو سفید تازه از لحاظ داشتن منابع ویتامین و مواد آلی مانند دیگر گردوها بوده ولی بیشترین محبوبیت را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.
مشخصات کلی گردو سفید مانند گردوهایی با رنگهای تیره می باشد با این تفاوت که ممکن است آب کمتری در اثر گذشت زمان از دست داده و تازه تر باشد.
مغز گردو سفید را مصرف کنندگان با پنیر در صبحانه مصرف می کنند یا به صورت پودر شده در پخت انواع خورشت به کار می برند.
مصرف کنندگان گردو اغلب تصور می کنند گردوهای سفید تازه تر و با کیفیت تر هستند و دارای املاح بیشتری نسبت به گردوهای قهوه ای روشن یا تیره می باشند. در حالیکه گردوهای سفید به همان میزان گردوهای قهوه ای روشن دارای چربی یا ویتامین و مواد آلی می باشند. پوست رویه مغز گردو پس از گذشت زمان به علت تبخیر آب در سطح آن به رنگ قهوه ای روشن یا تیره درمی آید. چنانچه مغز گردو را به اندازه مصرف از پوست آن جدا نموده و مصرف شود همیشه گردو تازه بوده و عطر و بوی خود را در گذشت زمان حفظ می کند. لذا توصیه می شود برای حفظ تازگی و طعم گردو آن را با پوست برای مدت طولانی نگه داشت.
لازم به ذکر است گردوهای ایرانی از لحاظ طعم و داشتن چربی بیشتر نسبت به نوع خارجی آن از محبوبیت بیشتری برخوردار است. گردوهای ایرانی دارای طعم گس مانند و گردوهای خارجی دارای طعم های بی مزه، شیرین و تلخ می باشند. نوع پوست نازک گردو نیز بیشتر مورد توجه خریداران می باشد.

بازار فروش گردو سفید خورشتی

بازار فروش گردو سفید خورشتی فروش گردو سفید به دو صورت تازه و خشک و یا به صورت پودر شده توسط فروشندگان انواع گردو انجام می گیرد. قیمت گردو سفید نسبت به دیگر گردوهای موجود در بازار گرانتر بوده و خریداران مخصوص به خود را دارد.

از گردو سفید در مصرف روزانه همراه با پنیر و یا به صورت پودر شده برای تهیه انواع خورشت از جمله خورشت فسنجان که محبوب ایرانیان است استفاده می شود. برای خرید با قیمت مناسب انواع گردو سفید خورشتی پیشنهاد می گردد به سایت های معتبر فروشگاهی اینترنتی مراجعه و خرید با قیمت ارزان صورت گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.