قیمت ارزان گردو با پوست خورشتی

امروزه گردو و علاوه بر اینکه به عنوان یک آجیل در سفره ما ایرانی ها قرار می گیرد از آن برای خورشت نیز استفاده می شود. می‌توان برای استفاده از این محصول در خورشت از گردوهای ارزان‌ قیمت نیز استفاده کنیم.

خرید گردو با پوست ارزانتر از گردویی آماده می باشد قیمت هر کیلو گردو با پوست خورشتی بسته به اینکه گردو متعلق به کدام منطقه می باشد متفاوت است. 

قیمت ارزان گردو با پوست خورشتی

نحوه استفاده گردو با پوست

نحوه استفاده گردو با پوست

می‌توان برای استفاده گردو در خورشت از گردو های با پوست استفاده کرد در صورتی که پوست گردو سفت و محکم باشد می توان آن را چند ساعت در آب خیساند تا راحت تر شکسته شود

نوع دیگری از گردوی با پوست وجود دارد به اسم گردوی پوست کاغذی شکستن این نوع گردو بسیار ساده بوده و گردو ها خرد نمی شود. این گردو به علت گران تر بودن بیشتر جنبه آجیل دارد چرا که پس از شکستن قطعات بزرگتری از گردو را می‌توانیم داشته باشیم گردو خورد نمی شود. 

فروشگاه گردو علاوه بر فروش گردو به صورت فله آنرا در بسته بندی های در وزن های مختلف به فروش می رسانند .

علاوه بر فروش گردوی با پوست ، گردو شکسته شده و بدون پوست که البته گران تر می باشند در فروشگاهها عرضه می شود باید توجه داشت برای خرید گردو به این نکته توجه کنیم که این محصول را برای چه مصرفی خریداری می‌کنیم در صورت استفاده از گردو در خورشت می توان از گروههای کوچک استفاده کرد چرا که اگر گردو پس از شکسته شدن کامل از پوست خارج نشد ایرادی ندارد به دلیل آنکه برای خورشت نیاز به گردوی آسیاب شده داریم در بعضی از فروشگاه ها فروش گردو به صورت ریز وجود دارد. 

فروشگاه انواع گردو با پوست

فروشگاه انواع گردو با پوست

از آنجا که در ایران بسیاری از مناطق قابل کشت گردو می باشد فروشگاه ها زیادی اقدام به فروش این محصول کردند.

در صورتی که نیاز به مقدار زیادی از این محصول داریم بهتر است آن را به صورت عمده از باغداران تهیه کنیم گردوها با توجه به اینکه متعلق به کدام منطقه هستند با توجه به مرغوبیت آن همچنین نازک بودن پوستشان که خود یک برتری محسوب می شود دسته بندی می شود.

فروشگاههای موجود در سراسر کشور با توجه به اینکه تمام انواع گردو ها مشتری خاص خودشان را دارند انواع گردو با پوست را ارائه می کند تا مشتری با توجه به نیاز خود اقدام به خرید محصول نمایند. 

با توجه به گسترده روز افزون اینترنت و خریدهای اینترنتی بسیاری از فروشگاه ها اقدام به فروش محصولات خود در اینترنت و در فروشگاه اینترنتی کرده اند این کار موجب می‌شود تا افراد با توجه به نیاز خود سراسر کشور خرید کرده و بدون پرداخت هزینه و صرف وقت کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.