فروش ویژه گردو خوشه ای فرانسوی

گردو یک نوع خشکبار می باشد که طرفداران زیادی در میان مردم نیز دارد. گردو خوشه ای فرانسوی دارای پوست سختی می باشد که مغز آن را از  پوست سخت آن بیرون می آورند و مورد استفاده قرار می دهند. گردوها معمولا دو پوست دارند یک پوست که سبزرنگ است که خشک می شود و کنده می شود و دیگری که پوست آن قهوه ای و سخت است. 

فروش ویژه گردو خوشه ای فرانسوی

انواع مختلف گردو خوشه ای پاکوتاه

انواع مختلف گردو خوشه ای پاکوتاه معمولا گردو از درختان پهن برگ تولید می شود و از مرکز تا شرق اروپا، قفقاز و شمال و مرکز ایران تا دامنه های هیمالیا رشد می کند. انواع گردو خوشه ای متفاوت است که عبارتند از: گردوی خوشه ای فرانسوی دارای 5 تا 10 عدد گردو در هر خوشه می باشد.

این درختان ارای اندام متوسط، شاخ و برگ پراکنده، قد کوتاه هستند اما دارای باروری زیادی هستند. گردوی دولی هیبرید که دارای پوسته نازک و کاغذی هستند.

گردوی شیلی از انواع دیگر گردو خوشه ای است که از کیفیت بالایی برخوردار است. درخت این گردو در برابر سرما و بیماری های مختلف بسیار قوی است.

گردو چندلر از نظر تجاری بهترین گردو به شمار می آید. برای کاشت این گردو در مناطق سرد باید توجه بیشتری به این گردو داشته باشید و در مناطق کوهستانی نتیجه خوبی کسب نخواهید کرد. انواع مختلف گردو بسیار زیاد هستند اما بهترین و معروف ترین نوع این گردو در ایران گردو دولی هیبرید یا گردوی فارسی است. 

مرجع تخصصی گردو خوشه ای درجه یک

مرجع تخصصی گردو خوشه ای درجه یک گردو دارای فواید و خواص فراوانی می باشد. همان طور که می دانید، گردو منبع بسیار عالی از اسید چرب امگا 3 هستند، دارای پروتئین بالایی هستند، روغن مفید دارند.

برای کاهش وزن و سلامت قلب و عروق بسیار مناسب هستند، دستگاه ایمنی و دستگاه عصبی را تقویت و کنترل می کند، باعث محکم شدن استخوان می شود، دارای ویتامین B9 هستند که کمبود آن در مادران باردار باعث ناقص شدن نوزاد می شود، همچنین، وجود ویتامین E در گردو باعث می شود که بدن شما توان بیشتری برای مبارزه و پیشگیری از سرطان می شود.

برای خرید گردو خوشه ای درجه یک می توانید به خشکباری های متفاوت سطح شهر مراجعه کنید و بهترین نوع آن را خریداری کنید. قیمت گردو به عوامل مختلفی از جمله کیفیت آن، روش تولید آن و همچنین نوع آن نیز بستگی دارد.

شما می توانید گردوی مورد نظر خود را از خشکباری های معتبر به صورت مستقیم خریداری کنید یا این که آنها را به صورت آنلاین و غیر حضوری خریداری کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.