فروش فله ای گردو ایرانی صادراتی مرغوب

گردو چربی های سالم، فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی را تأمین می کند.

شرکت و مجموعه ما در زمینه توزیع گردو ایرانی صادراتی فعالیت چشمگیری داشته، پخش و فروش گردو صادراتی مرغوب در ایران و سایر کشورهای جهان.

در این مقاله سعی داریم تعدادی از مزایای گردو برای سلامتی را برای شما ارائه دهیم.

فروش فله ای گردو ایرانی صادراتی مرغوب

علت محبوبیت انواع گردو ایرانی چیست؟

علت محبوبیت انواع گردو ایرانی چیست؟

  1. گردو سرشار از آنتی اکسیدان است، یک مطالعه مقدماتی و کوچک در بزرگسالان سالم نشان داد که خوردن یک وعده غذایی غنی از گردو از آسیب اکسیداتیو کلسترول LDL “بد” پس از خوردن جلوگیری می کند، در حالی که یک وعده غذایی با چربی تصفیه شده اینگونه نیست. این مفید است زیرا LDL اکسید شده مستعد تجمع در رگ های شما است و باعث تصلب شرایین می شود.
  2. گردو منبع فوق العاده گیاهی امگا 3 است. چربی امگا 3 گردو به طور قابل توجهی بیش از هر مغز دیگری است.به چربی امگا 3 گیاهان، از جمله گردو، اسید آلفا-لینولنیک (ALA) گفته می شود. این یک چربی اساسی است، به این معنی که شما باید آن را از رژیم غذایی خود دریافت کنید. مطالعات مشاهده ای نشان داده است که هر گرم ALA که در روز می خورید، خطر مرگ ناشی از بیماری قلبی را 10٪ کاهش می دهد.
  3. گردو ممکن است التهاب را کاهش دهد، التهاب ریشه بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی، دیابت نوع 2، بیماری آلزایمر و سرطان است و می تواند ناشی از استرس اکسیداتیو باشد. پلی فنل های موجود در گردو می توانند به مقابله با این استرس اکسیداتیو و التهاب کمک کنند.
  4. گردو به سلامت روده کمک می کند. مطالعات نشان می دهد اگر روده شما غنی از باکتری های تقویت کننده سلامتی و سایر میکروب ها (میکروبیوتای روده شما) باشد، احتمالاً روده سالم و سلامت کلی خوبی دارید. یک ترکیب ناسالم از میکروبیوتا می تواند به التهاب و بیماری در روده و سایر نقاط بدن کمک کند و خطر چاقی بیماری قلبی و سرطان را افزایش دهد. آنچه می خورید می تواند به میزان قابل توجهی بر آرایش میکروبیوتا تأثیر بگذارد. خوردن گردو ممکن است یکی از راه های حمایت از سلامت میکروبیوتا و روده باشد.
  5. همچنین ممکن است خطر برخی از سرطان ها را کاهش دهد. مطالعات مشاهده لوله های آزمایشگاهی، حیوانی و انسانی نشان می دهد که خوردن گردو ممکن است خطر ابتلا به برخی سرطان ها از جمله سرطان های پستان، پروستات و روده بزرگ را کاهش دهد. برای تأیید تأثیرات خوردن گردو در کاهش خطر ابتلا به این سرطان ها و سایر موارد و همچنین روشن کردن همه راه ها یا مکانیزم هایی که می توانند به آنها کمک کنند، مطالعات بیشتری در مورد انسان مورد نیاز است.

خرید گردو ایرانی صادراتی در تناژ بالا

خرید گردو ایرانی صادراتی در تناژ بالا فروش فله ای گردو ایرانی و در تناژ بالا نیز در این مجموعه انجام می شود.

برای خرید گردو ایرانی مرغوب کافیست سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.