فروش بادام مامایی خوشه ای در تناژ بالا

نهال بادام یکی از با ارزش ترین و اقتصادی ترین نهال های موجود در کشور می باشد.که علاوه بر اینکه توانسته بادام مورد نیاز کشور را تامین کند توانسته زمینه ی صادرات به خارج از کشور را سالیانه نیز فراهم کند.

درخت بادام از کم اب ترین و بی درد سر ترین نهال ها می باشد.

درخت بادام اقلام گوناگونی دارد که ازجمله ی ان میتوان به بادام مامایی خوشه ای که از ارقام پیوندی بادام می باشد را نام برد.

فروش بادام مامایی خوشه ای در تناژ بالا بیشتر درشهرکرد کشت می شود.

فروش بادام مامایی خوشه ای در تناژ بالا

بادام مامایی خوشه ای برای تقویت عملکرد ریه

بادام مامایی خوشه ای برای تقویت عملکرد ریه بادام مامایی از جمله نهال هایی است ک بیشتر در کشور ایران کشت می شود . بادام درختی مامایی درختی مقاوم در برابر افات می باشد و نهالی است که پس از اینکه بارور شد دیگر به کود و سم زیادی احتیاج ندارد .و همچنین دارای دارای پوسته ی بسیار سخت و محکمی است که با دست شکسته نمی شود و نیاز به بادام شکن است و دارای مغز شیرینی می باشد.

بادام مامایی خوشه ای سریع به بار نشسته و دو سال پس از کاشت شروع به گل دهی می کند و بار دهی را اغاز می کند.

بادام ازجمله بادام مامایی خواص زیادی دارد و ویتامین ها و مواد معدنی و مغذی زیادی در خود دارد.و بر عملکرد بخش های مختلف از بدن تاثیرات مثبتی دارد وقویت عملکرد ریه و استحکام استخوان ها،افزایش نیروی جنسی، گرفتتگی عضلات و همچنین سنگ کیسه صفرا تاثیر بسزایی دارد.

همانطور که می دانید بیماری های مختلفی سیستم تنفسی را تهدید می کنند برخی از افراد به دلیل زندگی در شهرهای پرجمعیت ومناطق الوده با بیماری های ریوی درگیر می شوند. بادام مامایی به تقویت ریه ها خواهد پرداخت و با بهبود عملکرد ریه ان ها را در برابر بیماری ها ایمن می گرداند.

عرضه بادام مامایی خوشه ای در استان فارس

عرضه بادام مامایی خوشه ای در استان فارس نهال بادام مامایی درختی است با عادات باردهی زود هنگام به طوریکه یک سال پس از کاشت بارور می شود.بادام مامایی رشد قوی و نسبتا گسترده ای دارد. برگ های درخت بادام در شاخه های تازه روییده ظاهر می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع بادام مقاومت ان دربرابر سرمای بهاره می باشد.کیفیت و خواص این نوع بادام همیشه در سراسر جهان مشهود بوده است.طول عمر این درخت بادام ۲۵ تا۳۰ سال می باشد.بادام مامایی خوشه ای بسیار تجاری و سود اور می باشد.

عرضه عمده بادام در استان های مختلفی هرساله توسط کشاورزان و باغداران انجام می گیرد و روانه ی بازار می شود.استان فارس یکی از مناطقی می باشد که سهم بسزایی در تولید وعرضه بادام مامایی خوشه ای چه در داخل کشور و به صورت صادرات به کشور های دیگر را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.