فروش بادام مامایی تک مغز در تناژ بالا

استفاده از اجیل و مغز ها در حفظ سلامت جسم و روان بسیار موثراست .یکی از مغز های پر طرفدار و البته بسیار مفید بادام مامایی تک مغز است.این مغز پرخاصیت برای همه افراد مفیدبوده اما مصرف ان به علت خواص بی نظیرش براز زنان باردار بسیار توصیه شده .در ادامه مارا همراهی کنید تا با این محصول بینظیر بیشتر اشنا شوید.

فروش بادام مامایی تک مغز در تناژ بالا

فواید بادام برای جلوگیری از نقص های زایمانی

فواید بادام برای جلوگیری از نقص های زایمانی بادام مامایی یکی از بهترین بادام ها در میان انواع محتلف بادام های درختی و زمینی است. این بادام پوستی ضخیم وچوبی مانند بادام سنگی دارد.این نوع بادام مغز درشتی و کشیده ای دارد.از خواص بینظیر این بادام میتوان به مواردی همچون تقویت حافظه _ پیشگیری ازفراموشی و آلزایمر_تقویت قوای جسمانی_درمان بی خوابی و مشکلات عصبی_ درمان درد های مفصلی و …اشاره کرد.مصرف بادام مامایی آسیاب شده و مخلوط شده با آب و عسل که به آن شیر بادام گفته میشود. برای تقویت قوای جسمانی و پوکی استخوان به علت کلسیم بالایی که دارد بسیار موثر است.

بادام یکی از مغزیجات مفید برای بدن است که انواع ویتامین های مورد نیاز بدن را تامیین می کند. بادام پوست کاغذی منقا یکی از نمونه های با کیفیت بادام می باشد.

بادام پوست نازک بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است. این محبوبین به دلیل نازک بودن بوست این میوه و سهولت در پوست کردن آن می باشد.

خوردن یک مشت از بادام مامایی نیز همین خواص را دارداما بادام به دلیل دیر هضم بودن برای افرادی که معده حساسی دارند ایجاد مشکل میکند به همیم خاطراز شیر بادام استفاده می کنند مصرف شیر بادام برای زنان باردار بسیارمفید است چرا که باعث استحکام استخوان در جنین می شود استفاده از بادام مامایی برای آقایان نیز مفیدبوده و موجب تقویت هورمون مردانه می شود بادام مامایی به علت داشتن انواع ویتامین ها در خود باعث زیبایی پوست می شود. قیمت این بادام در بازار نسبت به بادام های دیگر بیشتر. از خواص تغذیه ای بادام مامایی که مصرف ان را برای زنان باردار و جنین حائض اهمیت میکند:

1. اسید فولیک : به رشد مغز والبته سیستم عصبی نوزاد کمک زیادی می کند. اسید فولیک برای جلوگیری از نقص لوله و سیستم عصبی نوزاد بسیار مهم است.

2. کاهش قند خون :بادام مامایی به علت کربو هیدرات بالایی که دارد موجب افزایش سوخت و ساز شده و احتمال ابتلا نوزاد متولد شده از مادر باردار را کاهش میدهد.

3. جلوگیری از افزایش وزن: بادام مامایی به علت کربوهیدرات بالایی که دارد میتواند به مدت طولانی زنان باردار را سیر نگه داشته و از چاقی افراطی در مادران باردار به علت ویار جلو گیری کند.

این بادام پر خاصیت و محبوب به صورت فله و بسته بندی شده در بازار در دسترس عموم قرار دارد.اما فروش بادام فله مرسوم تر و اقتصادی تر است.

عرضه عمده بادام مامایی تک مغز در بازار

عرضه عمده بادام مامایی تک مغز در بازار مجموعه ما در زمینه عرضه عمده بادام با کیفیت مناسب و قیمت نازل فعالیت میکند.خرید این محصول به صورت عمده و فله برای فروشندگان و البته خریداران از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.شما میتوانید برای خرید عمده بادام مامایی از طریق تماس و یاسایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.