فروش انواع گردو درجه 1 تهران

گردو از میوه های مفیدی محسوب می شود که کشور ایران از  عمده تولید کنندگان آن در دنیا به حساب می آید. استان تهران نیز از مراکز تولید گردو در ایران است که گفته می شود در سال گذشته علی رغم آفت زدگی هزار و سیصد تن از باغات گردوی آن برداشت شده است.  برای خرید گردو درجه 1 تهران توصیه می شود به سراغ مراکز معتبر فروش انواع گردو درجه یک تهران بروید‌.

فروش انواع گردو درجه 1 تهران

کیفیت مطلوب گردو درجه 1

کیفیت مطلوب گردو درجه 1 گرچه گونه های متنوعی از گردو در ایران وجود دارد به گونه ای که  گفته می شود تعداد گونه های گردو در ایران به چهار صد نوع می رسد. با این وجود نمی توان با قطعیت گفت که همه این گردو ها از کیفیت یکسانی برخوردار می باشند. از این رو در این نوشتار به اختصار  به معرفی ویژگی های گردو درجه 1 می پردازیم.

یکی از مسائلی که ممکن است در هنگام خرید یا مصرف گردو با آن روبرو شوید، خالی بودن پوست گردو از مغز است و یا دارای مغز کوچکی می باشد. این ویژگی را می توان بیشتر از خصیصه های بار گردو نامرغوب به حساب آورد. لازم به توضیح است که باغاتی که گردوی درجه یک و با کیفیت از آن ها به دست می آید؛ دارای گردو هایی با مغزهای بزرگ هستند. همچنین به طور عمده دارای گردوی های بدون مغز و خالی که اصطلاحاً ممکن است به آن ها گردوی پوک گفته می شود، نیستند.

پیش از خرید گردو لازم است بدانید که گردو ها به دو دسته سوزنی و کاغذی تقسیم می شوند. گردوهای سوزنی به گردوهایی گفته می شود که پوسته سختی دارند و استخراج مغز از پوسته آن ها دشوار است و بر اساس داده های موجود ممکن است چرب تر به نظر برسند. در مقابل گردوهای کاغذی قرار دارند که ممکن است کم چرب تر باشند و پوست آن ها به راحتی شکسته می شود و مغز را از داخل آن ها در آورد. میزان نرمی پوسته گردو کاغذی درجه یک به حدی است که گاها برای شکستن این گردوها نیروی دست کافی است و ممکن است نیازی به استفاده از چکش یا گردوشکن برای استخراج مغز آن ها نباشد.

مرکز خرید گردو درجه 1 با پوست ایرانی

مرکز خرید گردو درجه 1 با پوست ایرانی گردو ایرانی درجه 1 مشتریان خوبی در دنیا دارد به گونه ای که گفته می شود ایران پنجمین صادر کننده گردو به اتحادیه اروپا می باشد. حضور قدرت مند گدوی ایرانی در بازارهای اروپا و بسیاری دیگر از نقاط جهان را می توان گواهی محکم دانست بر کیفیت آن.

شرکت ما به عنوان یک مرکز خرید آنلاین گردو ایرانی با پوست درجه  یک به عرضه اینترنتی این محصول می پردازد. اگر خواهان تهیه گردو ایرانی هستید؛ با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.