فروش انواع بادام مامایی صادراتی

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که در مدت 40 سال گذشته، بادام مامایی یکی از بهترین گونه های بادام های صادراتی کشورمان بوده که به اقصی نقاط جهان صادر می گردد. یکی از ویژگی های بادام مامایی صادراتی که موجب رونق فروش آن در تمامی جهان شده این است که مغز آن دارای رنگ طلایی می باشد و اگر درون پوسته سخت آن قرار گرفته باشد، تا میزان 8 سال نیز قابلیت نگهداری دارد و در کیفیت و مرغوبیت آن تغییری حاصل نخواهد شد.

فروش انواع بادام مامایی صادراتی

میزان باردهی بادام مامایی صادراتی

میزان باردهی بادام مامایی صادراتی یکی از بهترین و عالی ترین بادام هایی که در کشورمان ایران کشت شده و به سراسر جهان ارسال می شود، بادام مامایی شهرکرد صادراتی است. نهال این محصول از نوع بادام های پیوندی است. میزان باردهی بادام مامایی به قدری زیاد است که اگر نهال آن را در یک بستر مناسب و خاک حاصلخیز قرار دهید، از همان سال اول اقدام به باردهی می نمایند و این درخت را جزو نمونه های پرمحصول درختان بادام در کشورمان به شمار می آورند.
یکی از نکته های مهمی که در این زمینه مطرح می شود این است که کشاورزان باید در همان سال اول کاشت نهال، کلیه محصولات به بار نشسته بر روی آن را به طور کلی از درخت جدا نمایند تا نهال پیوندی از همان سال اول پربار و پرمحصول گردد.
گفتنی است این درخت مقاومت بالایی در برابر انواع آفت ها و بیماری ها دارد و این امر موجب شده است که آن را جزو ارقام تجاری و بازار پسند بنامند و محصولات آن را به سراسر دنیا صادر نمایند. برای اینکه این درخت به بهترین شکل ممکن بار دهد، باید آنها را در زمین هایی که دارای شیب ملایم هستند و با فاصله 3*3 و 3*3.5 متر کاشت و به خوبی از آنها مراقبت نمود.

کارخانه تولید بادام مامایی صادراتی

کارخانه تولید بادام مامایی صادراتی درخت بادام مامایی پس از اینکه به بار نشست و محصول آن توسط کشاورزان برداشت شد، به کارخانه مخصوص تولید بادام مامایی صادراتی انتقال پیدا می کنند. در کارخانجات بادام ها را به خوبی از پوسته سبز آنها جدا نموده و سپس دانه های مرغوب و سالم را از ناسالم و خراب آنها جدا کرده و درون بسته بندی های مخصوص قرار داده و آماده ارسال به بازارهای داخلی کشورمان و همچنین بازارهای جهانی می نمایند.
البته برخی از شرکت ها و حتی افراد دوست دارند بادام مامایی را به صورت مغز کرده و آماده خریداری نمایند و این امر نیز یکی از مراحل تولیدی است که در کارخانه انجام می گردد. به گونه ای که پوسته سخت آن نیز شکسته شده و مغز آن را خارج کرده و در بسته بندی های محکم و بادوام قرار داده و در دسترس مشتریان قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.