فروش انواع بادام مامایی اصفهان

فروش انواع بادام مامایی اصفهان بازار داغ و پر رونقی دارد، دو عامل کیفیت و قیمت مناسب باعث افزایش فروش شده است. این نوع بادام به دلیل داشتن خواص درمانی فراوان و طعم خوش بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. انواع بادام مامایی اصفهان را می توانید از طریق وب سایت ما خریداری کنید. و از مزایای این خرید بهره مند شوید، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فروش انواع بادام مامایی اصفهان

نحوه تشخیص بادام مامایی اصفهان

نحوه تشخیص بادام مامایی اصفهان

نحوه ی تشخیص بادام زمینی بر اساس رنگ پوست و مغز آن مشخص می باشد. رنگ پوست آن باید طلایی باشد، لحاظ شکل ظاهر، بادام بیضی شکل است که قسمت فوقانی آن نوک تیز و قسمت انتهایی آن منحنی است.

مغز بادام را پوسته نازک قهوه ای رنگی احاطه کرده که در صورت خیساندن آن در آب گرم این پوسته قهوه ای رنگ ورقه و جدا شده و مغز سفید بادام که درون این پوشش قرار دارد نمایان می شود. یکی از ارقام بادام، بادام مامائی است، که دارای کیفیت متفاوتی است، و نوع باکیفیت آن برای صادرات استفاده می شود. کیفیت بادام به سایز آن بستگی دارد و برای صادرات باید جنس یکدست و سایز قابل قبولی داشته باشد. بادام مامایی یکی از ارقام پرطرفدار بادام می باشد، که خواص زیادی دارد و با کیفیت های متفاوت تولید می شود.
بادام دارای خواص بسیار زیادی است و از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. بادام در صنایع غذایی و دارویی جایگاه ویژه ای داشته و روغن آن بیشتر برای مصارف بهداشتی و دارویی کاربرد دارد، و برای درست کردن صابون از آن استفاده می شود.
بادام برای درمان انواع بیماری ها از قبیل سرطان، فشار خون، بیماری های روده و معده و همچنین محکم کردن لته و دندان مفید است، و به خانمهای باردار و شیرده و همچنین کودکان و ورزشکاران توصیه می شود.

برای محاسبه سایز در مرحله اول باید نمونه گیری شود. برای برداشتن نمونه باید تمام بادام گونی را به زمین بریزید، و خوب هم بزنید. نباید از سر و یا ته گونی فقط نمونه برداری شود.
بعد از هم زدن حدود 250 گرم تا یک کیلوگرم بادام بردارید. نمونه ها باید به صورت مغز باشد. مغزها را وزن کنید و بر تعداد بادام ها تقسیم کرد، عدد به دست آمده نشاندهنده سایز و کیفیت بادام است.
چنانچه در100گرم حدود 100 عدد بادام باشد به آن نمونه 100 تایی گفته می شود که مطلوب است و اگر تعداد بادامها کمتر باشد درجه کیفیت بالاتر رفته، و اگر بیشتر شود از کیفیت آن کاهش می یابد.

فروشنده عمده بادام مامایی اصفهان

فروشنده عمده بادام مامایی اصفهان

فروشنده بادام مامایی اصفهان تمام تلاش خود را می کند، تا محصولی با کیفیت و ارزان قیمت به مشتری عرضه کند.  اين نوع بادام براي تقويت هورمون مردانه بسيار مناسب است، و مصرف آن براي مادران باردار داراي فرزند پسر به منظور کمک به استخوان‌بندي بدن جنين، بسيار مناسب است.  زنان باردار داراي فرزند دختر روزانه چهار تا پنج عدد بادام مصرف کنند و زياده‌روي در مصرف بادام موجب افزايش موي صورت فرزند مي‌شود.
بادام مامايي نيز مي‌تواندبراي همه افراد به عنوان ميان وعده‌هاي خوب و ساده مصرف شود، و همچنين مصرف عسل و بادام در درمان مشکلات اعصاب و کساني که داراي مشکل خواب هستند، موثر است.
افرادي که داراي مشکلاتي از جمله مشکل زانو، مفاصل، مهره کمر، ديسک کمر و … هستند، هر شش ساعت يک بار يک عدد بادام به صورت قرص استفاده کنند که باید بسيار خوب جويده شود تا تاثير خوبي نيز داشته باشد.
 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.