فروشندگان ویژه گردو سفید یک کیلویی

فروشندگان ویژه گردو سفید یک کیلویی در بعضی مواقع تولید کنندگان هستند که با افزایش کیفیت در محصول و کاهش قیمت در ارائه محصول، آن را به بازار کشاورزی و خشکبار عرضه می نمایند. همکاری با فروشندگان برتر همواره ریسک تجارت صادرات را پایین می‌آورد و میزان تمایل برای همکاری مجدد با این عزیزان پس از اولین خرید افزایش می یابد لازم به ذکر است. همواره حجم مبادلات فروشندگان ویژه بسیار بالا بوده است و به طور مستقیم با کشورهای هدف تعامل دارند.فروشندگان ویژه گردو سفید یک کیلویی

تاثیر میزان تازگی گردو در قیمت آن چیست؟

تاثیر میزان تازگی گردو در قیمت آن چیست؟ در ابتدا توجه داشته باشید که انواع مختلف گردو ها مانند؛ گردوی سوزنی یا گردو پوست کاغذی از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند زیرا کیفیت آن ها متفاوت است. اما به طور کلی اگر بخواهیم گردویی با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت بخریم. قطعا باید فاکتور های زیادی را مورد بررسی قرار بدهیم بنابراین در ادامه عبارت های زیر با ما همراه باشید تا به شما در خریدی مطمئن و مقرون به صرفه کمک کنیم.

گردو از جمله محصولات کشاورزی می باشد که بسیار پر طرفدار و از ارزش غذایی بالایی بین مواد غذایی خوراکی برخوردار می باشد. این محصول دارای مواد مغذی و ویتامین های زیادی مانند؛ آهن, منیزیم، تیامین، کلسیم، فسفر، ویتامینC، ویتامین B, امگا ۳ و …. می باشد که برای درمان بسیاری از بیماری ها و سلامت کلی سیستم ایمنی بدن مفید خواهد بود.

اما هنگام خرید این محصول باید متوجه باشید که هر چه گردو تازه تر باشد قطعا از قیمت کمتری برخوردار خواهد بود. زیرا هنوز مراحلی دیگری برای بدست آوردن مغز گردو باقی مانده است. به طور مثال گردو پوست سبز، به همراه پوست سبز رنگش دارای وزن بیشتری خواهد بود پس قطعا باید قیمت کمتری داشته باشد. ولی در مورد مغز گردوی خشک شده باید ادغان داشت که قیمت بیشتری دارد زیرا مراحل تهیه آن تمام شده و سپس بعد از پوست گیری و خشک شدن به دست مصرف کنندگان رسیده است.

صادرات گردو سفید یک کیلویی به عراق

صادرات گردو سفید یک کیلویی به عراق شاید شرکت های توزیع کننده مختلفی در سطح کشور وجود داشته باشند که به کار ارسال انواع گردو سفید صادراتی به عراق مشغول باشند. اما باید به این نکته توجه داشت که محصول مورد نظر باید کیفیت و ویژگی محصول صادراتی را دارا باشد گردو یک کیلویی با کیفیت های مختلفی در ایران تولید می‌شوند که بسیاری از آن ها دارای کیفیت مناسب نمی باشند. قطعا این محصولات را نمی توان به کشورهای دیگر صادر کرد. بنابراین محصول مورد نظر باید شرایط صادرات را داشته باشد، علاوه بر کیفیت، رنگ و طعم مناسب باید از بسته بندی بهداشتی و ماندگاری طولانی مدت نیز برخوردار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.