عمر طولانی با خوردن زیتون پرورده عمده در طول روز

کلسترول با کیفیت پایین در زیتون پرورده عمده : زیتون حاوی HDL با کیفیت پایین (همچنین به عنوان کلسترول خوب شناخته می شود). با این حال، میزان HDL در بدن بسیار مهم نیست.

در عوض، میزان کارآمدی HDL در بدن است، نقش آن انتقال کلسترول از بدن به کبد است. بنابراین، HDL با کیفیت پایین نمی تواند به طور موثر عمل کند.

در نتیجه، اگر زیتون بیش از حد مصرف کنید، ممکن است بر عملکرد کلسترول تأثیر منفی بگذارد.

حاوی عناصر سنگین است: احتمال کمی وجود دارد که زیتون حاوی مقادیر کمی بور، گوگرد، قلع و لیتیوم باشد. مصرف بیش از حد فلزات سنگین می تواند برای سلامتی شما مضر باشد و احتمال ابتلا به سرطان را افزایش دهد.

از طرف دیگر، سطح این فلزات در زیتون اغلب بسیار کمتر از حد کشنده است، در نتیجه این میوه بی ضرر است. با این حال، مصرف بیش از حد در طول سال ها ممکن است اثرات نامطلوبی داشته باشد.

حاوی آکریل آمید است: طبق مطالعات متعدد، آکریل آمید ممکن است خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهد. علاوه بر این، زمانی که زیتون بیش از حد فرآوری می شود، مقداری مواد شیمیایی را ذخیره می کند. در نتیجه، انواع خاصی از زیتون، به ویژه زیتون سیاه کالیفرنیا بالغ، به دلیل فرآوری، سطوح آکریل آمید بالایی دارند.


زیتون به وعده های غذایی و میان وعده ها طعمی خوش طعم می بخشد. آنها حاوی چربی های سالم هستند. علاوه بر این، آنها با مزایای سلامتی مختلفی از جمله بهبود سلامت قلب مرتبط هستند. این میوه برای ادغام در روتین شما بسیار ساده است.

این یک رژیم غذایی سالم و مبتنی بر غذای کامل را به خوبی تکمیل می کند. در نهایت، روغن زیتون فرابکر با کیفیت بالا ممکن است به دلیل آنتی اکسیدان های قوی، سلامت قلب، مغز و مفاصل شما را بهبود بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.