عرضه کننده بادام درختی تازه

یکی از مغذی ترین و محبوب ترین انواع آجیل ها، بادام درختی بوده که طرفداران زیادی دارد.

حال اگر شما هم قصد تهیه این آجیل را دارید لازم است که به دنبال خرید بادام درختی تازه باشید تا بتوانید از تمام خواص آن بهره ببرید.

در حال حاضر عرضه کننده این محصول بهترین نوع بادام درختی را ارائه داده تا خریداران راحت تر بتوانند اقدام به سفارش کرده و سپس در زمان کمی آن را تحویل بگیرند.

عرضه کننده بادام درختی تازه

ویژگی انواع بادام درختی تازه

ویژگی انواع بادام درختی تازه از جمله میوه های درختی که عموما در نواحی جنوب آسیا و خاورمیانه کشت می شود، بادام می باشد.

این میوه به طور کلی یک سطح بیرونی سفت و سخت داشته که مغز بادام را در بر می گیرد. با توجه به اینکه بادام درختی خواص زیادی دارد، امروزه به عنوان یکی از گران قیمت ترین آجیل ها شناخته شده که از فروش بالایی نیز برخوردار است.

به طور کلی باید بدانید انواع بادام درختی تازه در دسته های مختلف قرار گرفته که جهت آشنایی با ویژگی های این محصولات باید بدانید که انواع آن به شرح زیر می باشد:

  • بادام سنگی: از جمله انواع بادام های ایرانی بادام سنگی است که همان بادام تویسرکان بوده و دارای پوسته بسیار سخت ولی مغذی خوشمزه و مقوی می باشد و به عنوان ارزان ترین نوع بادام ایرانی شناخته می شود.
  • بادام مامایی: نوعی دیگر از بادام ایرانی که در چهارمحال و بختیاری برداشت می‌ شود و ارزش تجاری بالایی دارد، بادام  مامایی بوده که طعم شیرین داشته و میزان روغن آن نیز بالا است.
  • بادام پوست کاغذی: و اما آخرین دسته از بادام های ایرانی که به عنوان گران ترین و پر طرفدار ترین نوع محصول شناخته می شود بادام پوست کاغذی بوده که به راحتی با فشار دست شکسته میشود.

حال وقتی شما قصد خرید بادام تازه را داشتید باید توجه کنید که بهترین فصل برای تهیه محصول اواخر تابستان تا اوایل پاییز می باشد زیرا در دیگر فصول بادام تازه در بازار موجود نیست.

دقت کنید بافت داخلی مغز بادام باید ترد و سفید بوده و اگر نرم و مومی و زرد باشد فاسد و تلخ خواهد بود.

قیمت روز بادام درختی تازه

قیمت روز بادام درختی تازه با توجه به این که گفته شد بادام درختی تازه دارای انواع مختلفی است طبیعت، هنگامی که خریدار بخواهد اقدام به خرید محصول کند باید توجه داشته باشد که قیمت بادام بسته به نوع آن متفاوت بوده و همانطور که قبلا هم ذکر شد بادام سنگی ارزان‌ ترین و بادام پوست کاغذی گران قیمت ترین نوع محصول در بازار می باشد.
از طرفی باید توجه کنید که قیمت روز این محصول نیز بسته به شرایط اقتصادی کشور متفاوت است اما به طور کلی برای خریداران عمده که محصول را به صورت مستقیم سفارش می‌ دهند همواره قیمت بادام درختی تازه اقتصادی و به صرفه تر است می باشد.

جهت خرید مستقیم این محصول با شماره تماس درج شده در سایت ارتباط برقرار فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.