صادرات گردو سفید یک کیلویی به خلیج فارس

صادرات گردو سفید یک کیلویی به خلیج فارس و به دیگر کشورها انجام می شود که سبب شده جایگاه این محصول در بازارهای خارجی حفظ شده و ارزآوری خوبی را نیز به همراه داشته باشد. لذا این گردو به دلیل کیفیت اعلا و طعم منحصر به فردی که دارد توانسته سهم بزرگی از بازارهای بین المللی را به خود اختصاص دهد و به صورت خام و فرآوری شده عرضه شود.

صادرات گردو سفید یک کیلویی به خلیج فارس

طرز تهیه کیک گردویی خوشمزه خانگی

طرز تهیه کیک گردویی خوشمزه خانگی جهت تهیه کیک گردویی خوشمزه خانگی باید ابتدا تمام مواد را از داخل یخچال خارج نمود تا ظرف ۴۰ دقیقه به دمای محیط برسند و بعد از آن باید جهت گرم شدن فر آن را در دمای ۱۸۰ درجه روشن نمود. بعد از مخلوط کردن بکینگ پودر، آرد و نمک آنها را الک می کنیم و بعد از اینکه شکر را با کره مخلوط و هم زدیم زرده تخم مرغ و شیر را به آن می افزاییم.

در مرحله تهیه کیک گردویی زرده و سفیده تخم مرغ در دو مرحله جداگانه به مواد افزوده می شود، لذا بعد از مخلوط کردن مایع آنها را با همزن برقی به مدت شش دقیقه هم می زنیم و بعد از آن در سه مرحله مخلوط بکینک پودر با آرد و نمک را به مایه شکر، کره و تخم مرغ می افزاییم و هم می زنیم و بعد به مایه، گردو خرد شده و کشمش را اضافه می کنیم.

سفید تخم مرغ را در ظرفی دیگر هم می زنیم تا پف کند و همراه با حرکت دورانی لیسک به یک سمت، در چند مرحله سفیده را به مایه اضافه می کنیم، بعد از آن باید قالب با روغن چرب شود و آرد نیز بر روی آن پاشیده شود و در مرحله بعد مواد آماده شده بر روی قالب ریخته می شود و بر روی فر که در دمای ۱۸۰ درجه گرم شده به مدت ۴۵ دقیقه گذاشته می شود تا آماده شود.

پخش گسترده گردو سفید یک کیلویی در بازار

پخش گسترده گردو سفید یک کیلویی در بازار پخش گسترده گردو سفید صادراتی یک کیلویی در بازار سبب شده دسترسی مشتریان در اقصی نقاط کشور به این محصول راحت تر شود و خریدار نیز می تواند محصول را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کند.

گردو سفید از نمونه های درجه یک است که بیشتر مصارف خام خوری دارد و در تهیه انواع غذاها و خوراکی ها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. لذا به دلیل خواص بسیار زیادی که داشته از محبوبیت بالایی در بین تمام سنین برخوردار می باشد چون نیاز بدن آنها را به تمام ویتامین ها و مواد معدنی رفع خواهد نمود.

گردوی سفید درجه یک دارای طعمی بسیار خوشمزه و خوش بو است که بسیار تازه، پر مغز و چرب نیز می باشد که اندازه ای درشت و اشکال متفاوتی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.