صادرات عمده بادام مامایی مخلوط به روسیه

بادام مامایی مخلوط یکی از محصولات ناحیه ایرانه این خشکبار از ارقام دیر گل بوده، اما زمان رسیدن میوه آن تند و سریع می باشد. بادام مامایی دارای پوست سختیه اما مغز درون آن شیرین، با چربی بالایه و علاوه بر خام بودن و بو داده در آجیل یافت می شود.

همینطور در صنعت غذایی به صورت خلال و پودر و به خاطر چربی بالا در تهیه مواد شوینده و لوازم آرایشی استفاده می شود. عرضه مستقیم بادام مامایی مخلوط، بادام سنگی، بادام کوهی، بادام پوست کاغذی، بادام منقا، بادام ربیع، بادام سفید، بادام تلخ به صورت عمده و قیمت منصفانه به سراسر شهرهای کشور امکان پذیر می باشد.

صادرات عمده بادام مامایی مخلوط به روسیه

مصرف بادام مامایی تازه برای سلامت دندان

مصرف بادام مامایی تازه برای سلامت دندان در زمان برداشت بادام مامایی ربیعی بایستی پوستی سخت و سفتی را دارا باشد و میزان مغز آن تقریبا ۳۶ درصد پرورش داده شده باشد تا از طعمی شیرین و لذیذی برخودار شود.

گفتنی است مغز درون آن اغلب جفت و دوقلو و در بین سایرین بهترین رنگ را از آن خود کرده و طلایی رنگ است. بنابراین برداشت آن در فصل تابستان توسط کارگران صورت می گیرد و به طور مستقیم به انبار منتقل می گردد.

به طور کلی؛ این میوه در مناطق کوهستانی با آب و هوای نیمه خشک می روید و زمان برداشت در سبد های بزرگ و کوچک دستچین شده روانه انبار می شود تا ماندگاری آن طولانی مدت باشد.

از گذشته این ماده خوراکی تاثیر خارق العاده ای بر روی نیرو و تقویت هورمون مردانه حتی گسترش توانایی حافظه دارد و مصرف آن برای زنان باردار اندرز می شود که استخوان بندی جنین تقویت شود.

با توجه استفاده پودر آن به همراه عسل در سلامت و تندرستی مشکلات عصبی و بی خوابی موثر و استوار می باشد و در بهبود دردهای مفاصل و دیسک کمر نیز بسیار مفید و سودمند بوده است.

پخش کلی بادام مامایی مخلوط در بازار

پخش کلی بادام مامایی مخلوط در بازار بادام مامایی مخلوط انواع مختلفی را دارا است که عبارتند از؛ بادام سنگی، بادام سفید، بادام ربیع، بادام پوست کاغذی، بادام کوهی و…. و علاوه براین بادام مامایی از ارقام دیر گل بوده که سبب شده در برابر بیماری‌ها و آفات از مقاومت و استحکام بالایی بهره مند گردد‌.

این محصول به خاطر کیفیت بالا در سطح وسیع و گسترده ای به کشورهای خارجی صادر می گردد و کشاورزان با در نظر گرفتن تمامی مشخصات و جزئیات مطلوب آن بایستی جهت خرید و تهیه نهال بادام مامایی به مراکز معتبر اقدام نمایند.

شایان به ذکر است پخش عمده بادام مامایی با بهترین قیمت و کیفیت به سراسر شهرهای کشور عرضه و در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.