شرکت معتبر گردو پیوندی ایران

گردو از محبوبترین و پرفروش ترین انواع خشکبار است که ارقام مختلف بذری و پیوندی آن، در اغلب مهمانی های دوستانه یا مراسمات سنتی مورد استفاده قرار می گیرد؛ این شرکت از جمله مراکز معتبر عرضه کننده گردو پیوندی در ایران به شمار می رود که با سابقه ای درخشان در زمینه تولید، توزیع و پخش گردو درجه یک توانسته است جایگاه خاصی در بین مشتریان داشته باشد و محصولاتی با قیمت مناسب را در بازار داخلی و بین المللی عرضه نماید.
شرکت معتبر گردو پیوندی ایران

میزان ارتفاع گردو پیوندی

میزان ارتفاع گردو پیوندی ارقام مختلفی از گردو پیوندی به بازار عرضه می شود که گردو پیوندی چندلر از معروفترین آنها است و به علت داشتن ویژگی های خاص، در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است؛ علاوه بر ایران، کشورهای دیگری همچون  آمریکا، ترکیه، انگلیس، آلمان و فرانسه نیز به شکل گسترده ای در زمینه تولید گردو پیوندی فعالیت می کنند.
ارتفاع نهال گردوهای پیوندی یکساله حدود 40 سانتی متر، دوساله حدود یک متر و ارتفاع درخت گردو پیوندی تا حدود شش متر می باشد.
شاید برای بسیاری از افراد این سوال مطرح باشد که مزایای گردو پیوندی چیست و چه تفاوت هایی بین این نوع گردو با نمونه های بذری وجود دارد؛ در ادامه به ذکر چند نکته می پردازیم و این دو نوع گردو را با یکدیگر مورد مقایسه قرار خواهیم داد:

  1. از لحاظ اندازه، گردوهای پیوندی یکدست و درشت هستند در حالی که گردوهای بذری یکسان نیستند و ریز و درشت دارند.
  2. کیفیت گردوهای پیوندی از نظر مزه و طعم بهتر است.
  3. درخت گردو پیوندی در برابر سرما و آفت زدگی مقاوم تر است.
  4. درخت گردو پیوندی محصول بیشتری دارد و در برخی موارد حدود دو برابر درخت گردو بذری محصول می دهد، بنابراین برای کشاورزان صرفه اقتصادی دارد.

فروشگاه انواع گردو پیوندی

فروشگاه انواع گردو پیوندی گردو محصولی است که عمدتا در تهیه انواع شیرینی و کیک به صورت سنتی یا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین فعالیت تعداد زیادی فروشگاه گردو پیوندی در استان اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع شیرینی جات در کشور، امری طبیعی به نظر می رسد.
باغات زیر کشت گردو پیوندی اصفهان نیز هر ساله در حال افزایش می باشند و علت روی آوردن کشاورزان به سمت تولید گردو پیوندی را می توان بازار پررونق خرید و فروش این نوع گردو دانست.
گردوهای پیوندی تولیدشده در شهرستان های مختلف استان اصفهان، به دلیل دارا بودن مرغوبیت و کیفیت فوق العاده، علاوه بر بازار داخلی، در بازار کشورهای همسایه و حتی اروپایی نیز مشتریان زیادی دارند و بخش عمده ای از این محصول به صادرات اختصاص می یابد.
اگر در زمینه ی فرآوری یا فروش و تجارت گردو پیوندی فعالیت می کنید و به دنبال محصولی درجه یک هستید، این مرکز می تواند ارقام مختلف گردو را زیر قیمت بازار در اختیارتان قرار دهد؛ تنها کافی است به صورت حضوری یا غیرحضوری با کارشناسان فروش ارتباط بگیرید تا از آخرین لیست قیمت ها و نحوه ارسال سفارشات آگاهی پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.