سفارش ویژه گردو ارگانیک عمده به قیمت تولید

سفارش ویژه گردو ارگانیک عمده را می‌توان به قیمت تولید از فروشنده برترینه نوع گردو انجام داده و آن را برای هر نقطه از کشور و درخواست نموده است سفارش این محصول به صورت غیر حضوری قابل انجام است و به این ترتیب خریداران می‌توانند در ارتباط مستقیم و بدون واسطه با فروشنده نسبت به سفارش این محصول اقدام کنند.

سفارش ویژه محصول به قیمت تولید برای صادرکنندگان این محصول بسیار مناسب خواهد بود زیرا می تواند بیانگر دو ای را که از بازار مناسبی در خارج از کشور برخوردار است با قیمت ارزان تهیه و با ارزهای خارجی گران قیمت به فروش برسانند.

سفارش ویژه گردو ارگانیک عمده به قیمت تولید

گردو ارگانیک کردستان چه ویژگی هایی دارد؟

گردو ارگانیک کردستان چه ویژگی هایی دارد؟ یکی از بهترین انواع گردو که در کشور ما تولید می‌شود و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است گردو ارگانیک کردستان می باشد که به دلیل شرایط آب و هوایی خاص این استان یکی از منحصر به فردترین انواع گردوهای ایران و جهان محسوب می‌شود و دارای ویژگی‌های خاصی است؛ برخی از ویژگی های این گردو به طور خلاصه عبارتند از :

  • درخت آن در شرایط کوهستانی و به صورت خودرو رشد می‌کند و میوه می‌دهد بنابراین هیچ نوع سم و کود در پرورش آن مورد استفاده قرار نگرفته است و گردو کاملا طبیعی است.
  • ضخامت پوسته این گردو در حد متوسط است بنابراین آن را نسبت به ضربه مقاوم می کند و از وارد آمدن آسیب به مغز آن جلوگیری می نماید و در عین حال شکستن آن نیز راحت است و با اندکی فشاری می توان مغز را از آن خارج کرد.
  • بیشترین میزان یکنواختی از نظر اندازه در این نوع گردو دیده می‌شود بنابراین می‌توان آن را با کمترین هزینه سورت بندی، بسته‌بندی و به بازارهای داخل و خارج کشور ارائه نمود.
  • مغز این گردو سفید رنگ بوده و میزان چربی موجود در آن بالاترین مقدار ممکن می باشد و درصد اسیدهای چرب غیراشباع و امگا ۳ موجود در این چربی بسیار زیاد است.

قیمت خرید گردو ارگانیک عمده در بازار

قیمت خرید گردو ارگانیک عمده در بازار قیمت خرید گردو ارگانیک عمده در بازار رابطه مستقیمی با میزان عرضه و تقاضا برای آن دارد که مساعد بودن شرایط آب و هوایی باعث می‌شود که تولید این گردو بیشتر باشد بنابراین قیمت آن پایین بیاید، با این وجود کیفیت بالای آن باعث شده است که نسبت به انواع گروه‌های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار باشد به خصوص این که این نوع گردو در خارج از کشور از مشتریان زیادی برخوردار است که ارگانیک بودن این محصول برای آنها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

صادراتی بودن گردوی مذکور نیز می‌تواند به صورت مستقیم بر قیمت گردو ارگانیک تاثیر گذار باشد و خریداران می‌توانند جهت اطلاع از قیمت خرید این گردو با فروشنده به ‌طور مستقیم ارتباط برقرار کنند و اطلاعات مورد نیاز در مورد این گردو ویژه قیمت خرید آن را در حداقل زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری به دست آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.