سفارش عمده بادام درختی صادراتی

کشور ما ایران منبعی غنی از محصولات مختلف بوده و علاوه بر اینکه در تولید فرآورده های نفتی توانمند می باشد، در تولید فرآورده های غیر نفتی بسیاری نیز همین‌گونه عمل کرده و توانسته انواع محصولات ارزشمند مانند بادام درختی صادراتی را تقدیم بازارهای خارجی نماید. یکی از بهترین ارقام این محصول که برای سفارش عمده بادام درختی می‌توانید به سراغ آن بروید، بادام مامایی بوده که مغزی فوق العاده شیرین را داراست.

سفارش عمده بادام درختی صادراتی

بررسی کیفی بادام درختی صادراتی

بررسی کیفی بادام درختی صادراتی یکی از محصولاتی که در کشور ما به میزان انبوه تولید گشته و به همین دلیل به بازارهای صادراتی نیز راه یافته، بادام درختی است.
در بررسی کیفی این محصول باید بگوییم از آنجا که تمامی بادام های درختی ایرانی در شرایط نرمال و بسیار مناسب از نظر اقلیمی و آب و هوایی رشد کرده و نمو یافته‌اند، لذا کیفیت لازم را به همراه داشته و بی جهت نیست که در بازارهای بین المللی درخشان ظاهر شده و توانسته اند نظر مثبت مشتریان خارجی را به خود جلب نمایند.

موضوع دیگری که لازم است از آن مطلع شوید، این است که علاوه بر رقم بادام درختی مامایی، ارقام دیگری از انواع بادام درختی ایران نیز وجود دارند که با وجود‌ِ برخورداری از کیفیت و و سایر مشخصه‌های مثبت به بازارهای صادراتی راه یافته یا می توانند راه یابند، مانند:

  1. بادام درختی ربیع: با قابلیت محصول دهی زودهنگام همراه می باشد، دارای مغز 33 درصد به همراه رنگ روشن بوده و از عملکرد رشدی بسیار خوب بهره‌مند می باشد.
  2. بادام درختی آذر: از نظر میوه دهی، از ارقام متوسط رس به شمار آمده و دارای مغز 38 تا 40 درصد با رنگ قهوه ای روشن می باشد، طعم و عملکردی عالی را نیز داراست.
  3. بادام درختی شکوفه: عملکرد بی نظیری داشته و متوسط رس است، مغز 55 تا 60 درصد به این محصول تعلق داشته و رنگ آن هم قهوه ای روشن می باشد.
  4. بادام سهند: متوسط رس بوده و مغز 27 تا 33 درصد به همراه عملکرد مناسب از مشخصات بارز آن به شمار می آیند.

قیمت روز بادام درختی صادراتی

قیمت روز بادام درختی صادراتی با توجه به اینکه انواع گوناگونی از بادام درختی صادراتی در کشور ما کشت شده و به مرحله تولید و بهره برداری رسیده اند، لذا طبیعی است که بخواهید با سطوح مختلفی از قیمت بادام درختی به هنگام سفارش این محصول روبرو شوید.

حال اگر خواهان اطلاع و یا استعلام قیمت روز بادام های صادراتی هستید، لازم است بدانید که این گروه از محصولات دارای کیفیت ویژه تر نسبت به ارقام بادام درختی معمولی بوده و بنابراین نرخ آنها بیشتر خواهد بود، مانند هر محصول صادراتی دیگر.

در واقع این سری از بادام ها با به همراه داشتن چنین ویژگی های کلی است که قیمت بیشتری را به خود اختصاص داده اند:

  • بادام های درختی صادراتی از درصد مغز بیشتر برخوردارند.
  • طعم شیرین تری داشته و پوسته و مغز سالم تری دارند.
  • درشت تر بوده و از لحاظ ظاهری کاملاً بازار پسندند.
  • امکان حمل و نقل عالی و ماندگاری طولانی مدت را نیز دارا می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.