سفارش بادام مامایی صادراتی بصورت فله ای

بادام مامایی یکی از انواع بادام است که محصول درختی به نام دیرگل است. برخلاف نام درخت میوه آن جزء میو‌ه‌های زودرس بوده و طعم خوب و خوشمزه‌ای دارد. این محصول هم در ایران و هم در کشورهای خارجی مشتریان و علاقه‌ مندان بسیاری دارد. سفارش بادام مامایی صادراتی معمولا توسط بازرگان‌ها و تجار صورت می‌گیرد. اما بسیار از مراکز داخلیِ فروش و عرضه خشکبار نیز تمایل دارند بادام مامایی درجه یک را به صورت فله سفارش دهند.

سفارش بادام مامایی صادراتی بصورت فله ای

بادام مامایی نوعی ضد آفتاب طبیعی است

بادام مامایی نوعی ضد آفتاب طبیعی است شاید باور این موضوع برای شما سخت باشد که یک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مانند ضدآفتاب عمل کرده و از پوست شما در برابر اشعه فرابنفش خورشید محافظت کند. در واقع اگر در مواد غذایی که مورد استفاده روزانه قرار می‌دهید به میزان کافی آنتی اکسیدان‌هایی مانند لیکوپن، ویتامین E و بتاکاروتن وجود داشته باشد، پوست شما در برابر آفتاب مقاوم می‌شود.

یکی از ضد آفتاب‌های خوراکی خوشمزه بادام مامایی است که سرشار از ویتامین E بوده و طبق نظر کارشناسان تغذیه اگر روزانه 20 عدد بادام به صورت مرتب استفاده شود به میزان قابل توجهی می‌تواند مانع از آسیب دیدن پوسط توسط اشعه‌های مضر خورشیدی شود. یکی دیگر از مواد مفیدی که در بادام به وفور یافت می‌شود کوئرستین است.

کوئرستین در واقع نوعی فلانوئید بوده که مصرف آن اثرات ضد التهابی و ضد سرطانی دارد و همچنین مصرف این ماده باعث می‌شود که وقتی پوست در معرض اشعه های خورشید قرار می‌گیرد، به میزان خیلی کمتری دچار آفتاب سوختگی شود. نکته‌ای که در زمینه مصرف بادام لازم به ذکر است این است که خواص بادام خام خیلی بیشتر از بادام بو داده است.

بنابراین بهتر است برای استفاده بهتر از مزایای این بادام آن را به صورت طبیعی و خام میل نمایید. البته بادام بو داده نیز این خواص را دارد اما میزان ویتامین‌های آن کمی کاهش پیدا می‌کند.

خرید کلی بادام مامایی صادراتی به قیمت تولید

خرید کلی بادام مامایی صادراتی به قیمت تولید بادام مامایی به دلیل کیفیت آن جزء کالاهای صادراتی بوده و سود خوبی از صادرات این محصول نصیب تاجران و بازرگانان ایرانی می‌شود. این مرکز با تولید و عرضه انبوه بادام مامایی درجه یک، هر گونه سفارش بادام صادراتی را تامین‌ می‌نماید. بادام مامایی و بادام مامایی ربیعی دو محصول مرغوب و محبوب در میان خشکبار هستند که در شهر کرد تولید می‌شود.

این محصولات هر دو برای عرضه در بازار جهانی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. قیمت این محصولات برای خریداران عمده به قیمت تولید محاسبه می‌شود. زیرا این مجموعه، بادام و دیگر محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان ارائه نموده و خرید بی واسطه باعث می‌شود که فروشنده بتواند قیمت نهایی را پایین آورد.در واقع خرید کلی بادام با تخفیف ویژه برای خریداران انجام می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.