ساخت اسباب بازی برای سگ با استفاده از لباس های دور ریختنی

ورزش منظم همانند استفاده از اسباب بازی برای سگ در سلامت کلی سگ مهم است، اما ما فقط در مورد فعالیت بدنی صحبت نمی کنیم؛ سگ‌ها نیز مانند انسان‌ها از یک تمرین ذهنی خوب سود می‌برند.

اگر به دنبال اسباب‌بازی‌های پازلی برای ورزش کردن بدن و ذهن حیوان خانگی خود هستید، ادامه مطلب را بخوانید. ما تعدادی از اسباب‌بازی‌های پازل مورد علاقه‌مان را برای تقویت قدرت مغز جمع‌آوری کرده‌ایم.

یک اسباب بازی پازل خوب، حیوان خانگی شما را به چالش می کشد تا خارج از جعبه فکر کند و در حین انجام آن سرگرم شود.

چه بخواهید سگ خود را از جویدن روی کاناپه منع کنید، او را در حالی که در حال کنفرانس هستید سرگرم کنید، زمان غذا را کاهش دهید یا ذهن پیرش را تیز نگه دارید، اسباب بازی های پازل سگ فواید بالقوه زیادی دارند، از جمله:

تحریک ذهنی و جسمی
ارضای غرایز طبیعی جمع آوری و جستجوی غذا
کاهش کسالت و رفتارهای مخرب
پیوند خود را با سگ خود تقویت کنید


اگر به دنبال اسباب‌بازی‌های پازل سگ DIY هستید، یکی از این بازی‌های سرگرم‌کننده مغزی برای سگ‌ها را در خانه امتحان کنید.

اسباب‌بازی‌های پازل سگ در سبک‌ها و دسته‌بندی‌های مختلفی در دسترس هستند، از توپ‌های خوراکی و تشک‌های دمپایی گرفته تا بازی‌هایی با تعداد زیادی محفظه، لغزنده، فنجان یا فلپ.

برخی ممکن است به مشارکت شما نیاز داشته باشند، در حالی که برخی دیگر می توانند سگ شما را زمانی که قادر به بازی نیستید سرگرم کنند.

مانند هر اسباب بازی دیگری، باید اندازه، نژاد، سن و خلق و خوی سگ خود را در نظر بگیرید. در اینجا موارد دیگری وجود دارد که هنگام خرید اسباب بازی پازل سگ باید به آنها فکر کنید:

اسباب بازی های پازل سگ سطوح مختلفی از دشواری دارند. اگر توله سگ شما مبتدی در پازل است، آب را با یک اسباب بازی سطح آسان تا متوسط ​​امتحان کنید.

اگر بازی از همان ابتدا خیلی سخت باشد، سگ شما ممکن است ناامید شود و تسلیم شود یا به رفتارهای مخرب جویدن متوسل شود.

چگونه سگ شما برای مهارت های قابل توجه خود در حل مسئله پاداش می گیرد؟ از آنجایی که بسیاری از سگ‌ها با انگیزه غذا هستند، بیشتر اسباب‌بازی‌های پازلی از خوراکی‌ها به عنوان پاداش استفاده می‌کنند.

از طرف دیگر، اگر سگ شما نمی تواند در مقابل یک اسباب بازی جیرجیر خوب مقاومت کند، گزینه های مخفی کاری نیز وجود دارد که سگ شما را به شکار موجودات مخمل خواب دار شایان ستایش، مانند سنجاب و خرگوش دعوت می کند.

آخرین چیزی که می خواهید این است که سگ شما از چیزی که قرار است خستگی او را از بین ببرد خسته شود.

برخی از اسباب‌بازی‌های پازل سگ راه‌های مختلفی برای بازی یا ویژگی‌های قابل تنظیم برای نگه داشتن سر حیوان خانگی شما در بازی ارائه می‌دهند.

به عنوان مثال، آنها ممکن است به عنوان یک اسباب بازی برای جویدن عمل کنند، یا ممکن است بتوانید پس از اینکه سگ شما آن خوراکی ها را جلا داد، آنها را برای بازی به اطراف پرتاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.