زنی که با آلو بخارا بدون پوست برای دخترش کیک تولد درست کرد

لازم به ذکر است که آلو بخارا بدون پوست که با نام «آلو بخارا» نیز شناخته می‌شود، یک غذای بسیار مغذی با طیف وسیعی از فواید سلامتی است که احتمالاً از بسیاری از آن‌ها اطلاعی ندارید.

فیبر غذایی و پتاسیم، خانم ها توجه داشته باشید: آلو خشک برای پوست و موی شما نیز عالی است، با این حال، ما بر فواید سلامتی متعددی که این میوه ارائه می دهد تمرکز خواهیم کرد.

آلو بخارا یک میوه خمیری است که وقتی به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل مصرف شود، دارای مزایای سلامتی متنوعی است.

آلو خشک به کاهش وزن و پیشگیری از دیابت و چاقی کمک می کند، با کاهش کلسترول، بهبود گردش خون و کیفیت و کاهش فشار خون به حفظ سلامت قلب کمک می کند.

همچنین به حفظ سلامت گوارشی کافی و حفظ پوستی سالم، درخشان و شاداب کمک می کند. به دلیل وجود آنتی اکسیدان فراوان در آلو خشک، می تواند به پیشگیری از سرطان نیز کمک کند.

اما آیا ما کاملاً درک می کنیم که آلو بخارا (آلو خشک) چگونه کار می کند؟ به طور خلاصه، آلو اثربخشی آنتی اکسیدان ها و عوامل ضد التهابی را افزایش می دهد زیرا حاوی تعداد زیادی از آنها است.

آلو خشک بخارا (آلو خشک): آلو خشک یک میوه تابستانی شناخته شده و غنی از مواد مغذی است که شیرین و آبدار است.

در طول فصل فراوان است و مورد علاقه مردم است زیرا به قوی و قدرتمند نگه داشتن رفاه مردم کمک می کند. میوه آلو متعلق به خانواده Rosaceae و جنس Prunus domestica است و رنگین کمانی از سایه ها دارد.

اگرچه برخی از انواع آلو بخارا ترش هستند، اما معمولاً شیرین و خمیری هستند. حاوی مقدار زیادی فیبر غذایی است و چربی کمی دارد.

سرشار از پتاسیم، منیزیم و روی و همچنین ویتامین های A و C است. کلسیم، ویتامین D، ویتامین B6 و ویتامین B12 نیز وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.