دختری که با پتوی بافتنی سربازی برادرش برای خود یک پیراهن شب نما درست کرد

هیچ چیز جذاب تر از یک اتاق خواب گرم با پتو بافتنی نوزاد در یک شب سرد زمستانی نیست. به جای استفاده از بخاری خود، می توانید با یک پتوی برقی مقرون به صرفه و دنج از سرما فرار کنید.

یک پتوی برقی چقدر برق مصرف می کند؟

معمولاً پتوهای برقی که گرما را از طریق سیم های داخلی پخش می کنند، انرژی کمی مصرف می کنند.

به طور متوسط، آنها حدود چهار سنت در ساعت قیمت دارند، در مقایسه با برخی از بخاری های فضایی که می توانند حدود 15 سنت در ساعت قیمت داشته باشند.

طبق محاسبات Choice، اجرای یک پتوی برقی و یا پتو سربازی تخت تک تخته، هر شب به مدت سه ماه، باید حدود 20 دلار در هر فصل هزینه داشته باشد.

چه مدت باید آنها را اجرا کنید؟

پتوهای برقی و پتو شب نما بخاری‌های بسیار مؤثری هستند، بنابراین معمولاً قبل از خاموش کردن پتوهای برقی باید آن را با تنظیم متوسط حدود 10 تا 30 دقیقه روشن کنید.

از آنجایی که هوای گرم زیر دونا شما محبوس شده است، باید تمام شب را گرم نگه دارید و احتمالاً به بخاری فضایی نیاز نخواهید داشت.

بسیاری از پتوهای برقی دارای تایمرهایی هستند که می‌توان آن‌ها را از پیش تنظیم کرد تا خاموش شوند. توصیه نمی کنیم پتوی برقی خود را تمام شب روشن کنید، حتی اگر حالت تمام شب داشته باشد.

چه نوع پتوهایی وجود دارد؟

رایج ترین نوع آن، زیر پتوی برقی یک پتو گلبافت دو نفره قرار می دهند که در زیر ورق نصب شده شما قرار می گیرد. با این حال، پتوهای بیش از حد نیز وجود دارد که بالای دونا شما قرار می گیرد و دمای ثابتی را در طول شب حفظ می کند.

حتی پرتاب های گرمایی برای کاناپه شما وجود دارد که می تواند نیاز به بخاری را در اتاق استراحت شما به حداقل برساند یا از بین ببرد.

  • منابع:
    1. ?Why should you use an electric blanket this winter
  • تبلیغات:
  1. هند دومین تولید کننده نخود آبگوشتی سبز
  2. تایل درست شده با طلا در خانه بازیگر ایرانی
  3. استفاده از ظروف مسی در تخلیه آب دریاچه ارومیه
  4. برجسته کردن فضای زندگی با پرده حریر مخمل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.