خرید گردو کاغذی کیلویی با قیمت عالی

گردو یکی از خشکبار و مغز های مفید برای بدن می‌ باشد گردو ها در بازار به چند نوع وجود دارند که میتوان به گردوی کاغذی و گردو ی سوزنی و گردو ی پوست سنگی اشاره کرد. گردوی پوست کاغذی همان طور که از اسمش پیداست به گردویی گفته میشود که پوست خیلی نازک دارد و در عوض مغز سفید و پر چربی دارد و به آسانی مغز از پوست جدا می‌ شود. گردو کاغذی کیلویی گران می‌ باشد و قیمت آن نسبت به گردو های دیگر بیشتر است و در مصرف خانگی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

خرید گردو کاغذی کیلویی با قیمت عالی

ویژگی های بارز گردو کاغذی خوشه ای مراغه

ویژگی های بارز گردو کاغذی خوشه ای مراغه گردو در مناطق کوهپایه ای که آب و هوای معتدل دارند رشد و پرورش می یابد که در کشور ما در بیشتر استان ها گردو کشت می‌ شود ولی در استان آذربایجان شرقی در شهرستان مراغه گردو هایی با کیفیت عالی و پوست کاغذی تولید می‌ شود .

گردو کاغذی مراغه خیلی معروف است چون گردو هایی با کیفیت و درجه یک تولید و پرورش می‌ دهند. گردو های کاغذی این شهرستان علاوه بر این که پوست خیلی نازکی دارند همچنین مغز این گردو ها دارای درصد قابل توجهی چربی می‌ باشد و درصد مغز آنها از پوست خیلی بیشتر است .

گردو های پوست کاغذی مراغه از نظر شکل با گردو های دیگر فرق دارند این گردو ها از نظر شکل و ظاهر خیلی بزرگ هستند و پوست خیلی نازکی دارند.

گردو های پوست کاغذی به دلیل داشتن پوست نازک ،شکستن آن نسبت به گردو های دیگر خیلی آسان تر است به گونه ای که این گردو ها با فشار دو انگشت شکسته می‌ شوند و مغز سفید و پر چرب آنها به راحتی از پوست جدا می‌ شود.

نهال گردو ی پوست کاغذی خیلی بلند نمی‌ شود و دارای قدی متوسط است و این نهال ها تحمل زیادی در برابر کم آبی و سرمای هوا دارند در فصل بهار که هوا گاهی اوقات سرد می‌ شود این نهال ها در برابر سرمای بهاری مقاومت خوبی دارند و درختان گردوهای پوست کاغذی سال های زیادی عمر می‌ کنند و محصولات می‌ دهند.

نهال های این نوع گردو به سرعت رشد می‌ کنند و در سال های اول رشد شروع به محصول دهی می کنند و هر نهال محصول زیادی می‌ دهد و درخت های گردو ی پوست کاغذی در برابر آفت ها هم مقاوم‌ تر می‌ باشند .

فروش کلی گردو کاغذی کیلویی به قیمت تولید

فروش کلی گردو کاغذی کیلویی به قیمت تولید برای خرید گردو کاغذی باید به فروشگاه‌ های معتبر و مراکز فروش اینترنتی معتبر مراجعه کرد. در خرید گردو باید خیلی دقت کنیم که گردو های قدیمی را با گردو های تازه مخلوط نکرده باشند و همچنین دقت کنیم که داخل آن گردو های سوزنی نباشد .

در زمان خرید گردو توجه داشته باشید که گردو ها خیلی سبک نباشند چون معمولا گردو های سبک مغز ندارند و پوست هستند و همچنین در زمان خرید گردو دقت کنیم که گروه هایی که می‌ خریم همه تقریبا یکدست و یک اندازه و از یک درخت چیده شده باشند چون معمولا گردو های مختلفی را باهم مخلوط می‌ کنند و به بازار ارائه می‌ دهند پس باید هنگام خرید به این نکات مهم توجه کامل داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.