خرید مستقیم گردو کاغذی کیلویی از تولیدکننده

خرید مستقیم گردو کاغذی کیلویی از تولید کننده برای مشتریان به راحتی امکان پذیر است.

مصرف کننده به هر مقدار که مایل باشد می تواند آن را از کشاورز و تولید کننده، بی واسطه خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهد.

این مغز خوشمزه وپر خاصیت هم مانند بقیه خشکبار بسیار گران شده وقیمت بالایی دارد.این میوه بسیار مفید یکی از اجزای جدانشدنی از سفره ومیز ایرانی ست.

بدون شک کسی نیست که گردو را امتحان کندوعاشق طعم آن نشود مگر عده ای کمی که بعد از خوردن آن دچار حساسیت میشوند.

خرید مستقیم گردو کاغذی کیلویی از تولیدکننده

بررسی ارزش غذایی گردو کاغذی

بررسی ارزش غذایی گردو کاغذی گردو پوست کاغذی در شهرهای زیادی کشت میشود ولی یکی از بهترین شهرهای تولیدی تویسرکان در همدان است.بطور کلی گردو یکی از مغز های پر فایده است.

علاوه بر اینکه خاصیت سیر کنندگی بالایی دارد بهمراه بسیاری از غذاها مصرف میشود.

گردو دارای طبع گرمی است بخاطر همین در فصول سرد سال بیشتر استفاده میشود،فسنجان غذای لذیذی است که بدون گردو پخت آن ممکن نمی باشد.

گردو دارای ویتامین های زیادی ست که باعث سلامتی انسان می‌باشد. این محصول کلسترول خوب بدن را بالا می برد و دارای انواع ویتامینA, C, D و فسفر ،پتاسیم و کلسیم است.

از مهمترین آنها امگا ۳ است.اگر هرروز به مقدار معین از گردو استفاده شود نیازی به کپسول امگا نیست.درضمن این میوه بی نظیر دارای فیبر ،پروتئین،چربیهای سالم بوده که برای بدن مفید است.

چربی گردو، چربی غیر اشباع وپر فایده ولی کم ضرر است. با خوردن ۲ تا ۳ گردو در وعده صبحانه انرژی خوبی برای ادامه کار در طول روز می‌رسد و تا وعده ناهار احساس سیری میکنیم.

حتی از این مغز پرفایده چه با پوست یا بدون پوست در تهیه ترشی استفاده میشود. از پودر آن با ترکیب نبات میتوان برای قوت بخشی به افراد سالمند استفاده کرد.

ارائه کنندگان گردو کاغذی کیلویی در بازار

ارائه کنندگان گردو کاغذی کیلویی در بازار خرید گردو کیلویی در ایران بسیار متداول است. توزیع کنندگان گردو می‌توانند بطور مستقیم و غیر مستقیم محصول خود را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

مشتریان میتوانند بدون واسطه از باغدار ویا فروشگاه‌های عرضه گردو کالای خود را خریداری نمایند و یا ازطریق راههای غیر مستقیم مانند سایتهای معتبر آنرا در اختیار بگیرند.

البته چند وقتی که گردو های متنوعی از کشور همسایه چین وارد کشور شده و مشکلاتی بوجود آورده ولی هنوز کیفیت گردوی ایران بسیار بالاتر و بهتر است.

ایران نیز میتواند در صادرات این کالا نام محصول ایران را در تمام دنیا سر زبانها بیاندازد و از این راه کسب درآمد کند.

البته گردوهای تولیدی در ایران هم بسته به نوع رویش در هر منطقه با هم فرق میکنند.

بهترین نوع آن به گردوی پوست کاغذی معروف است که به سبب پوست نازک آن اگر دو گردو را روی هم قرار دهیم با یک فشار کوچک دست، گردو میشکند. این گردو بهترین نوع در میان گردوهای دیگر به حساب می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.