خرید مستقیم گردو پوست کاغذی تویسرکان

گردو پوست کاغذی تویسرکان از بهترین گردو ها در ایران می باشد.  که بیشتر برای اجیل استفاده می شود پوست چوبی گردو بسیار ناز است و به راحتی از گردو جدا می شود.  درخت گردو از درختان ارزشمند است که علاوه بر میوه از چوب و ریشه اش استفاده می شود.

تویسرکان نزدیک استان همدان مرکز اصلی گردو در ایران است، گردوی تویسرکان از تمام مواد مغذی یک گردوی خوب بر خوردار است و بسیار چرب و سفید می باشد. شاید به همین دلیل است که نظر خیلی ها را به خود جلب کرده است.

خرید مستقیم گردو پوست کاغذی تویسرکان

راهنمای خرید گردو پوست کاغذی

راهنمای خرید گردو پوست کاغذی فروشگاه گردو در تمام نقاط ایران موجود است و به تازگی در اینترنت باغدار به صورت اینترنتی هم محصولات خود را به فروش می رسانند و هم از مشتری می خواهد که حضوری به باغ رفته و گردوی مورد نظر خود را خود از درخت چیده و استفاده کنند.

درخت گردو در آب و هوای کوهستانی بهتر رشد می کند، و در نقاط ایران به صورت عمده کشت می شوند مانند شهرهای همدان ، فارس، سمنان ، و کرمان رشد می شوند که مرکز کشت گردو در ایران قرار دارند. مغذ گردو از مواد امگا ۳ زیادی برخوردار است. که مصرف آن باعث تقویت هوش و مغز انسان می شود ودبسیار برای کودکان مفید است.گردو محافظ قلب بوده و برای تنگی نفس بسیار موثر است.

چربی های مغز گردو یکی از سالم ترین چربی ها است و مصرف آن به کاهش کلسترول در بدن کمک کرده. گردو سرشار از مواد مغذی ویتامین واملاح است که بسیاری از بیماری ها را از بدن دور می کند. درخت گردو در گشور های چین آلمان و آمریکا کشت می شود اما هیچکدام به گردوی ایرانی نمی رسد گردوی ایرانی به آسیا و انگلستان صادر می شود.

فروشگاه بزرگ گردو پوست کاغذی

فروشگاه بزرگ گردو پوست کاغذی قیمت گردو هر سال رو به رشد است ، و نصبت به خواص بی نظیر گردو بسیار معقول است. درخت گردو حدود ۱۰ اای ۲۵ متر قابل رشد است که برگ های پهن و بزرگی دارد. و گرده افشانی آن توسط باد انجام شده و هیچ حشره ای در گرده افشانی آن نقشی ندارد.

برترین تولید کننده های گردو در جهان به ایران آمریکا و چین مطعلق دارند و ترکیه و اوکراین و رومانی در رده دوم قرار دارند.درست است کالری گردو بسیار زیاد است اما از آلزایمر زود رس جلوگیری کرده و سرشار از کلسیم منگنز ومس است.

اگر میخواهید بهترین گردوی کاغذی تویسرکان را دریافت کنید به شما پیشنهاد میکنم با مشاورین ما تماس گرفته تا در اصرع وقت گردو را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.