خرید بهترین بادام مامایی اصفهان

بادام مامایی اصفهان یکی از پرمصرف ترین آجیل ها است، آنها میوه درختی به نام بادام هستند که از این تعداد دو گروه بزرگ از انواع وجود دارد که بادام نرم پوسته پوسته و بادام سخت پوسته هستند. این میوه خشک به طور گسترده ای به صورت خام استفاده می شود، در انواع دسرها، در شکلات ها گنجانده شده است و یا حتی می توان از آن در آماده سازی هایی مانند خورش و سالاد استفاده کرد. قصد خرید بهترین بادام مامایی اصفهان را دارید؟ با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

خرید بهترین بادام مامایی اصفهان

نحوه تولید بادام مامایی اصفهان

نحوه تولید بادام مامایی اصفهان پرورش بادام (Pyrus communis) بیش از پنج هزاره پیش ، هنگامی که ساکنان ایران باستان و بین النهرین شروع به کشت انواع شیرین کردند ، منشأ آن در گهواره تمدن است.

اما در قرن نوزدهم نگذشته بود كه درختان بادام رواج پیدا كردند و چشم اندازهایی را با درختان زیتون به اشتراک گذاشتند.

خواص بادام

هر بادام یک قرص غذایی واقعی است که هیچ چیز از آن باقی نمانده است.

غنی از پروتئین ها

با داشتن تقریباً 20 گرم پروتئین در 100 گرم ، منبع خوبی از اسیدهای آمینه ضروری است. اینها به نسبت کاملاً مناسب برای نیازهای خاص بدن انسان هستند.

بهترین کیفیت انرژی

سهم آن در کربوهیدرات ها (9/9٪) بسیار قابل توجه نیست ، اما جالب است که توجه داشته باشید که بیشتر این کربوهیدرات ها جذب کند هستند.

به همین دلیل ، بادام از شاخص گلیسمی پایینی برخوردار بوده و توسط دیابتی ها تحمل می شود.

چربی های سالم

اما قابل توجه ترین ویژگی این غذا غنی بودن آن در چربی است. 54٪ وزن بادام خشک به دلیل محتوای آن در اسیدهای چرب است ، نوع آن به سالم ترین الگوی پاسخ می دهد: 65٪ از اشباع اشباع مانند روغنهای زیتون ، 26٪ پلی اشباع و فقط بخش کمی (کمتر) 10٪) چربیهای اشباع هستند.

مواد معدنی کلسیم و سایر مواد معدنی

یک وعده 30 گرم 9٪ از نیاز روزانه کلسیم را شامل می شود (دو برابر شیر با همان وزن).

به همین ترتیب ، آن 30 گرم مغز بادام 15٪ منیزیم مورد نیاز در روز و 17٪ فسفر را برای بدن فراهم می کند.

همین مقدار همچنین 11٪ از نیاز روزانه منگنز ، 4٪ از نیازهای روی و حدود 10٪ از نیازهای آهن را نیز شامل می شود.

آنتی اکسیدان ویتامین

فضیلت دیگر بادام قدرت آنتی اکسیدانی آن است. بخش خوبی از این اثر به دلیل ویتامین E است: 30 گرم حداقل 63٪ از نیازهای روزانه را پوشش نمی دهد. این یک ویتامین محلول در چربی است که توانایی مهار اکسیداسیون چربی ها را دارد.

قدرت آنتی اکسیدانی بادام نیز به دلیل داشتن محتوای آن در فلاونوئیدها مانند کوئرستین ، ضد التهابی است که به عنوان مکمل در درمان طبیعی آلرژی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویتامین های دیگر موجود در بادام ، ویتامین های گروه B به ویژه ریبوفلاوین یا ویتامین B2 هستند. این امر برای یکپارچگی پوست و مخاط و به ویژه برای قرنیه ضروری است: لذت بردن از دید خوب ضروری است. 

صادرات بادام مامایی اصفهان درجه یک

صادرات بادام مامایی اصفهان درجه یک مجموعه ما اقدام به صادرات بادام مامایی درجه یک نموده است. شما عزیزان نیز می توانید جهت خرید این محصولات اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصولات و مجموعه ما و یا ثبت سفارش و خرید انواع بادام درجه یک با ما تماس حاصل نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.