خرید استثنایی بادام کاغذی خوشه ای اعلا

از ارقام تجاری محبوب در زمینه کشاورزی بادام کاغذی خوشه ای است که علاوه بر بازدهی بالا به دلیل نوع پوستی که دارد بازار پسندی فوق‌العاده‌ای در بین ارقام بادام دارد. عرضه نهال این رقم به صورت مستقیم باعث دسترسی بهتر و راحت‌تر کلیه کشاورزان در هر منطقه ای به آن شده است.

خرید استثنایی بادام کاغذی خوشه ای اعلا

بادام کاغذی خوشه ای بی دردسر ترین نهال

بادام کاغذی خوشه ای بی دردسر ترین نهال

بادام دانه های خوراکی گیاهی با نام علمی Prunus dulcis بوده که بومی خاورمیانه هستند اما در حال حاضر ایالات متحده بزرگترین تولید کننده در جهان است.
به دست آوردن بادام کاغذی مرغوب بستگی مستقیم به نوع نهال خریداری شده دارد که در بین باغداران یکی از ارقام محبوب و پرفروش نهال بادام کاغذی خوشه ای رویال است.
این نهال که به بی درد سر ترین نهال و محبوب‌ترین معروف است گونه ای بسیار تجاری بوده و به دلیل دیر گل بودن و مقاومت در برابر سرما و حتی یخبندان شدید انتخاب اول بسیاری از باغدارانی است که شرایط کاشت و پرورش این گونه را داشته باشند.
از دیگر ویژگی‌های این گونه خود گرده‌افشان بودن آن است به این معنی که نیاز به تلقیح یا قرار دادن کندو به منظور بارور کردن گیاهان نیست.
میوه این گونه پس از یک سال قابل برداشت خواهد بود و در سال دوم می توان خوشه های بادام را که در هنگام رسیدن پوست سبز آنها شکاف بر می دارد را مشاهده کرد، این گونه خیلی بادام های دوقلو ندارد و در هر 100 بادام در حدود 15 تا 20 دانه احتمال وجود دانه دوقلو در آن است.
میوه به دست آمده از این نهال پرچرب و خوش طعم بوده و بدون نیاز به ابزار خاصی و تنها با فشار دست می توان آنها را مغز کرده و به دلیل همین خصوصیت از این بادام به صورت بوداده و با غلاف در ظرف آجیل استفاده می شود.

مرجع توزیع بادام کاغذی خوشه ای مرغوب

مرجع توزیع بادام کاغذی خوشه ای مرغوب

برای خرید بادام خوشه ای کاغذی و مرغوب نیازی به حضور فیزیکی و کیلومترها راه پیمودن نیست و به یمن حضور تکنولوژی و دسترسی اقصی نقاط کشور به اینترنت، خرید و فروش از حالت سنتی فاصله گرفته و به صورت مدرن در آمده به طوری که شاهد رشد 15 درصدی سالانه کسب و کار اینترنتی هستیم.
برای تهیه انواع نهال و یا مغز گردو و بادام کافی است کمی در اینترنت جست و جو کنید تا با بهترین مراکز و مراجع توزیع نهال گردو و بادام آشنا شوید، در خرید به صورت مستقیم و آنلاین نه تنها در وقت و هزینه نقل و انتقال شما صرفه جویی می شود بلکه با حذف دست دلالان و واسطه گران شاهد کاهش هزینه های نهایی محصول سفارش داده خواهید بود.
لازم به ذکر است بهتر برای خرید بهتر ترجیحا از سایت‌هایی که دارای نماد الکترونیک اعتماد و گارانتی برای محصولات خود هستند استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.